Status Updates

Ανέκδοτα, αστεία videos και εικόνες
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
(β-α)/2 wrote:Δε μπορώ άλλα γλυκά αυτές τις μέρες! :-S
Πόσο σε νιώθω, αλλά μετά σκέφτομαι ότι δεν θα έχω σύντομα αυτή την ευκαιρία και τρώω όσα μπορώ.
lakers4life24 wrote:κουτσικι το ξερω οτι κατα βαθος με λατρευεις και θες να τ απολαυσω
Σε μισώ όσο δε φαντάζεσαι. Θέλω να δω μια φωτογραφία του Bryant που να μην σουφρώνει τα χείλια λες και είναι γκόμενα στο fecebook που φωτογραφίζεται στο μπάνιο της γιατί μισεί τον εαυτό της αλλά δεν το ξέρει ή που να μην κρατάει μπάλα και όχι να το έχει μόλις τουβλιάσει.
kage21 wrote:
lakers4life24 wrote: 1) κανει μπυροκοιλια
Το κρασι???
Ό,τι δεν είναι κουάκερ και τέτοιες μαλακίες, λες και οι παππούδες μας δεν ζούσαν χωρίς τέτοιες αμερικανο-ταέχωόλακαιδενξέρωτιάλλονακάνω-μαλακίες.
ζουσαν αλλα σιγα μην ειχαν τα σωματα των αμερικανοπουεχουνταπαντα οπως το λες κι εσυ...νταξει δε σου παμε τιποτα αμα δεν τ αντεχεις μην τα τρως πωωω...δευτερον εννοειται οτι το με λατρευεις το ειπα ειρωνικα τριτον ο bryant γ@μαει και τεταρτον χαλαρωσε λιγο γιατι οσα γλυκα και να φας δε βλεπω να σου φετγουν τα νευρα οποτε κανε κανα πουσ απ και κανα κοιλιακο να δεις μετα τι ηρεμος που θα σαι...επισης δεν ξερω καναν τουβλατζη να χει 5 nba rings τραβα και δες τα ποσοστα του στον nba.com και μετα να λες...σαν του jordan ειναι πανω κατω στα διποντα και στα τριποντα η μηπως κατα εσενα ειναι αμπαλος κι ο jordan και ξερεις μονο εσυ μπασκετ...
Last edited by lakers4life24 on Fri Dec 30, 2011 4:55 pm, edited 1 time in total.
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Kitharistas »

lakers4life24 wrote:peace
+1
Rock on buddies...
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:ρε Ημι δεν πινω...δεν το αντεχω ΜΙΑ...αν θελετε να με σκοτωσετε μπορειτε να με δεσετε σε μια καρεκλα να μου βαλετε ενα χωνι στο στομα και να ριχνετε αλκολουχα κατα βουληση....σε 5' ειμαι νεκρος :lol:
Να ανακαλύψεις τι χάνεις τόσα χρόνια μπορεί, να πεθάνεις αποκλείεται.

Αν δεν το κάνετε αυτό στον λιμνάνθρωπο από τον τόπο που δεν υπάρχουν λίμνες μπορώ να πιω εγώ το αλκοόλ, για να μην πάει χαμένο.
τωρα ποιος μισει τον εαυτο του φαινεται και μονο απο αυτο που λες...αντε τραβα κολυμπα μες το αλκοολ να δουμε τι θα πετυχεις ...εγω τουλαχιστον αγαπαω το σωμα και τον εαυτο μου για να μην καταπινω αυτες τις μαλακιες που σας πλασαρουν και για δηθεν απολαυσεις....αντε παρε και ναρκωτικα...εκει να δεις απολαυση και μ αρεσει που λες και τοσα χρονια λες κι επρεπε να μπεκρουλιαζω απ τα 11 οπως εσυ....οποιος πινει μαγκα μου μαλλον προβληματα εχει και θελει να τα καλυπτει με αυτη την ''απολαυση'' και να στρουθοκαμηλιαζει...ποια ηταν η τελευταια φορα που σηκωθηκες 7 το πρωι για τζογκινγκ οπως πολλοι αμερικανοι που σνομπαρεις...αλλα εσυ εισαι νεοελληνας μαλλον (φεεεεετα) ....εγω λεω οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Status Updates

Post by SlasherG »

Kitharistas wrote:
lakers4life24 wrote:peace
+1
PEACE ΛΕΜΕ
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by lakers4life24 »

ελα ρε σλασερ αφου με προκαλει και με προσβαλλει χωρις να με ξερει καν ρε :evil:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by Adamaklas »

lakers4life24 wrote:ελα ρε σλασερ αφου με προκαλει και με προσβαλλει χωρις να με ξερει καν ρε :evil:
PEACE

( ειδικα οταν το λενε τρια μελη του staff κατι πρεπει να σημαινει ! :Ρ)

Α και

Βαγγελη Ξεκολλα ! Ξερω το τηλεφωνο του σπιτιου σου.

Οι διακοπες πανε κυριλεε ολα καλα ολα ωραια! ΟΛΑ ωραιααααααααα!

Ειμαι χαρουμενος ρε τσου!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Status Updates

Post by cornerstone »

Προσπαθώντας να μαζέψω το μυαλό μου και να διαβάσω...
Χαοτική η ύλη στη μηχανουργική....

off-topic:Μην ασχολείστε με το κουτσικάκι,γενικών μη δίνετε τροφή σ'ένα εκκολαπτόμενο τρολλ γιατί μετά θα πρέπει να το αντιτρολλάρετε για να μην κερδίσει τις εντυπώσεις....
Χαμένος χρόνος και κόπος... ;)
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
Minus
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2079
Joined: Wed Jan 20, 2010 8:56 pm
Gender: Male
Location: Mystic Goofyland

Re: Status Updates

Post by Minus »

ευχομαι σε ολους πουτα, τσιγαρα και δυνατες συγκινισεις!

Πολυ ερωτα, ενθουσιασμο και ρομαντισμο.

Φαντασια πολυ και μια γλυκια ζωη!
Senatus Populusque Romanus

Special effects by Loonatik and drinks
Freeze frame, screen kiss, hot heads, lights and power
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Status Updates

Post by lakers4life24 »

γλυκια ζωη με τσιγαρο και ποτο μαγκα δε θα χεις....εναν αργο και βασανιστικο θανατο απλα χωρις να το παιρνεις πρεφα....καλα ρε π@στη μου σ ολο το πολυτεχνειο δλδ δεν υπαρχει ΕΝΑΣ που να μην πινει ποτε σαν εμενα :evil:
και αν δε με πιστευεις εχω και παραδειγματα αξιλογοτατων ανθρωπων που ομως ειχαν αυτα τα δυο ως συνηθεια και ο τροπος του θανατου τους(του λευκου θανατου θα ελεγα διχως υπερβολη) εκανε πολυ κοσμο να κλαψει με μαυρο δακρυ και μετα να αναλογιστει "" μηπως πρεπει να τα κοψω μαχαιρι μπας και σωσω τπτ?'' ...αν και ισως υπερβαλλω λιγο αυτο ειναι για να ταρακουνηθουν λιγο καποιοι και ν απολαυσουν το δωρο της ζωης ακεραιο χωρις εξαρτησεις....φιλε minus αυτο δεν ειναι ευχη (η πρωτη φραση) ειναι καταρα και αν το πες γι αστειο ειναι πολυ μακαβριο αστειο και τουλαχιστον εγω δε γελασα καθολου αλλα προβληματηστικα και λεω απο μεσα μου ''γιατι θεε μου μορφωμενα παιδια να πεφτουν σ αυτη τη μαστιγα?'' αυτα απο μενα...μπορειτε να κοροιδεψετε, να προβληματιστειτε και να με βρισετε αν θελετε...αλλα η αληθεια δν απεχει πολυ απ αυτα που λεω
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Status Updates

Post by (β-α)/2 »

off-topic
Spoiler: show
καλά βρε παιδάκι μου, μη τα παίρνεις όλα τόσο σοβαρά. Άλλο να μπεκρουλιάζεις και να μην έχεις μέτρο -και δυστυχώς δεν αποτελεί μειοψηφία- κι άλλο να πίνεις ένα-δυο ποτηράκια κρασί, που, ναι, είναι απόλαυση! Ίσως όχι για σένα γιατί σε ζαλίζει, αλλά για κάποιους είναι! :)
Peace!

:P
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
Post Reply

Return to “The Funny Section”