Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
blackjohnny
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 415
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:34 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Αλλού

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by blackjohnny »

gina wrote:
Kitharistas wrote:κι επίσης είναι απόφαση ΔΣ και δεν την ήξερε κανείς
τι εννοεις δεν την ηξερε κανεις? τα μελη του δσ και πολλοι φοιτητες πηγαν στο γραφειο του παπαντωνη και του ανακοινωσαν την αποφαση αλλο που αυτος ελεγε οτι δεν θα την υλοποιησει....η αποφαση ειναι αποφαση και καλα θα κανουν και θα την υλοποιησουν με την περιφρουριση της σχολης.
οσο για αυτα που ακουγονται σε σχεση με τις κλειστες σχολες και τα μαθηματα περα του οτι ειναι 48 ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ και οτι απο 19 χρονων παιδια περιμενες μια παραπανω ωριμοτητα να σκεφτουν δηλαδη τι θα γινει τωρα που εχει φτασει η ανεργια στο 40% οτι θα απολυσουν τους γονεις μας η μονη αγωνια ειναι οτι θα παει μια μερα μετα το μαθημα.ΕΛΕΟΣ.και ρε φιλε εσυ που λες αμα παω δεν θα με αφησουν?ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ αλλα εμενα ρε φιλε δεν με αφηνει και πολλους αλλους ο παπαντωνης να δωσω καθε φορα που εχει απεργια και δεν εχω το αμαξακι μου να παω.
γενικά βάζε περισσότερες τελείες για να καταλαβαίνουμε
relax..it's over...you belong to me....
gioranag
Corporal
Corporal
Posts: 15
Joined: Tue Jun 15, 2010 12:08 am

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by gioranag »

gina wrote:
Kitharistas wrote:κι επίσης είναι απόφαση ΔΣ και δεν την ήξερε κανείς
τι εννοεις δεν την ηξερε κανεις? τα μελη του δσ και πολλοι φοιτητες πηγαν στο γραφειο του παπαντωνη και του ανακοινωσαν την αποφαση αλλο που αυτος ελεγε οτι δεν θα την υλοποιησει....η αποφαση ειναι αποφαση και καλα θα κανουν και θα την υλοποιησουν με την περιφρουριση της σχολης.
οσο για αυτα που ακουγονται σε σχεση με τις κλειστες σχολες και τα μαθηματα περα του οτι ειναι 48 ΓΕΝΙΚΗ ΑΠΕΡΓΙΑ και οτι απο 19 χρονων παιδια περιμενες μια παραπανω ωριμοτητα να σκεφτουν δηλαδη τι θα γινει τωρα που εχει φτασει η ανεργια στο 40% οτι θα απολυσουν τους γονεις μας η μονη αγωνια ειναι οτι θα παει μια μερα μετα το μαθημα.ΕΛΕΟΣ.και ρε φιλε εσυ που λες αμα παω δεν θα με αφησουν?ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ αλλα εμενα ρε φιλε δεν με αφηνει και πολλους αλλους ο παπαντωνης να δωσω καθε φορα που εχει απεργια και δεν εχω το αμαξακι μου να παω.
Τα πράγματα είναι τόσο απλά, όποιος θέλει να δώσει να πάει να δώσει. Όποιος δέν θέλει ας μην πάει.
Ασ μην γίνονταν καταλήψεις ωστε να είχε περισσότερο χρόνο η εξεταστική να αναπληρώσει τις απεργίες.
Αν με την συμμετοχή της σχολής στην απεργία θα βελτιωθεί η χάλια οικονομία της χώρας αμφιβάλλω.
AlexiaMc
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 7
Joined: Mon Oct 17, 2011 9:42 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by AlexiaMc »

τελικα κιθαριστα εμαθεσ απο τον προεδρο τι θα γινει? (συγγνωμη, λογω κεκτημενης ταχυτητας)
Last edited by AlexiaMc on Wed Oct 19, 2011 12:26 am, edited 1 time in total.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by Kitharistas »

δεν έχει απαντήσει ακόμα..
Rock on buddies...
User avatar
rest_in_pieces
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 352
Joined: Fri Jan 29, 2010 10:18 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by rest_in_pieces »

http://www.defencenet.gr/defence/index. ... Itemid=139
προσπαθώ να διαψεύσω αυτήν την είδηση, την οποία βρήκα σε αμφιβόλων ηθών σαιτ. Τώρα έχει επανάληψη μαρία η άσχημη όμως και δεν μπορώ.
try katsaro pirouni
herculas
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 115
Joined: Mon Feb 08, 2010 11:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by herculas »

Εγώ πάντως προτείνω να κλείσει η σχολή και όσοι είμαστε κοντά στο πτυχίο να μπούμε σε εφεδρεία και να μας απονείμουν το πτυχίο τιμής ένεκεν .

Ας ανοίξει κάποιος και ένα τόπικ να μιλήσουμε για τα αποτελέσματα του σκληρού αγώνα 5 εβδομάδων καταλήψεων.
HAK
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 40
Joined: Fri Oct 15, 2010 9:17 am

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by HAK »

Ξέρει κανείς τι έγινε τελικά σήμερα?Κανονικά μάθημα το 1ο έτος?
insomnia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 116
Joined: Sun Oct 02, 2011 3:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by insomnia »

Με κάθε επιφύλαξη, απο οτι έμαθα απο παιδιά που πήγαν , έχουν εμποδίσει την πρόσβαση στη σχολή και τους ενημέρωσαν οτι αυτο θα γίνει και αύριο.
kroot
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 46
Joined: Mon Oct 17, 2011 12:01 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by kroot »

Ακριβώς αυτό άκουσα κι εγώ πριν από λίγο.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by Kitharistas »

Η μόνη έγκυρη πηγή πληροφοριών είναι το site της Σχολής. Ολα τα άλλα που κυκλοφορούν είναι ανεύθυνα.
Όσον αφορά τις εξετάσεις της αυριανής ημέρας θα υπάρξει ανακοίνωση στο site της Σχολής μέχρι το μεσημέρι για να διαλυθούν τα ερωτηματικά.
Για τα μαθήματα δεν μπορώ να πω τίποτα. Υπάρχει απεργία αλλά κανένας καθηγητής δεν μου δήλωσε ότι θα συμμετάσχει σε αυτή και άρα εννοείται ότι θα γίνουν τα μαθήματα.
αυτή είναι η απάντηση που μου ήρθε από τον πρόεδρο της σχολής..
Rock on buddies...
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”