Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
xavales
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 64
Joined: Mon Oct 25, 2010 8:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by xavales »

xavales wrote:
Ανοιχτή σχολή και τα μυαλά στα κάγκελα!!! χαχαχα έχετε άποψη για όλα θεοί θεοί!!!!


Ενταξει φιλαρακι χαλαρωσε λιγο. Σε ειρωνευτηκε κανεις?


Report this post
Καλά καλά σταματάω αυτό το επιθετικό ύφος γιατί τσιμπάτε πολύ εύκολα και σταματά να έχει πλάκα :twisted:
User avatar
giotis
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 422
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:44 pm
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by giotis »

Βασικά τώρα ΔΑΠ κ ΠΑΣΠ θα λείπουν για διακοπές. οπότε ποιοι θα κατέβουν μόνα τους τα ΕΑΑΚ? κ να ρωτήσω? αφού θα λείπουν αυτοί ποιος μας λέει ότι δν θα φέρουν οπαδούς τους (ή όπως λέγονται) από άλλες σχολές? ώστε να μαζευτεί απαρτία?
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by Doublecore »

Παιδιά η σχολή θα είναι ανοιχτή κανονικά αύριο :!: Μας το ειπε σημερα ο Αναγνωστακης στο μαθημα και εξαλλου δεν εχει βγει καμια ανακοινωση περι αυτου.

Οσο για την συνελευση το μονο που εχω να πω ειναι οτι με τις καταληψεις πανε πολυ πισω τα προγραμματα των εργαστηριων και ειδικα στο ετος μου ειναι αρκετα! :evil: Δεν ξερω αν η καταληψη ως μορφη αγωνα ή αντιδρασης ή οτιδηποτε αλλο μπορει να πετυχει κατι αλλα ηδη αρκετη ταλαιπωρια εχουν προκαλεσει οι συνεχομενες καταληψεις σε αρκετους φοιτητες.

Δεν παραπονιεμαι που χανω τα εργαστηρια αλλα ξερω 'γω...συνεχεια καταληψεις και αγωνες αλλα προκοπη δεν βλεπω...
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
Gb3
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 241
Joined: Sun Jun 06, 2010 9:10 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by Gb3 »

xavales wrote:
xavales wrote:
Ανοιχτή σχολή και τα μυαλά στα κάγκελα!!! χαχαχα έχετε άποψη για όλα θεοί θεοί!!!!


Ενταξει φιλαρακι χαλαρωσε λιγο. Σε ειρωνευτηκε κανεις?


Report this post
Καλά καλά σταματάω αυτό το επιθετικό ύφος γιατί τσιμπάτε πολύ εύκολα και σταματά να έχει πλάκα :twisted:
Ουτε εγω το ειπα επιθετικα παντως απλα εβλεπα οτι απαντουσες καπως ειρωνικα σε οσους ειναι κατα της καταληψης και τα παιδια ελεγαν απλα την αποψη τους :) :) Sorry σε παρεξηγησα :oops:
dexi_extrem
Corporal
Corporal
Posts: 17
Joined: Wed Mar 03, 2010 8:42 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by dexi_extrem »

Ρε παιδιά, η ΔΑΠ από όσο ξέρω θα είναι κανονικά στη συνέλευση, άσχετα αν θα έχουν φύγει κάποιοι για εκδρομή.
User avatar
anticapitalist
Captain
Captain
Posts: 104
Joined: Wed Oct 27, 2010 1:26 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by anticapitalist »

Το μόνο σίγουρο (όπως προκύπτει από τα πλαίσια κατάληψης των χημικών), είναι πως πρόκειται για την τελευταία συνέλευση πριν τα χριστούγεννα (οτι και να ψηφιστεί). νομίζω ήταν μια επιβεβλημένη συνέλευση ενόψει και της πορείας της ΓΣΕΕ την επόμενη εβδομάδα.
«Το μεγαλύτερο επίτευγμα είναι το να είσαι ο εαυτός σου μέσα σ' έναν κόσμο που προσπαθεί διαρκώς να σε κάνει κάτι άλλο».

Ralph Waldo Emerson
User avatar
eimaiospiros
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 54
Joined: Sun May 23, 2010 9:31 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by eimaiospiros »

Μπορεί κάποιος αντίστοιχα να μαζέψει υπογραφές ώστε να ΜΗΝ γίνει συνέλευση; (Απλά πληροφοριακά ρωτάω)
User avatar
dennis
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 33
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:56 pm
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by dennis »

anticapitalist wrote:Το μόνο σίγουρο (όπως προκύπτει από τα πλαίσια κατάληψης των χημικών), είναι πως πρόκειται για την τελευταία συνέλευση πριν τα χριστούγεννα (οτι και να ψηφιστεί). νομίζω ήταν μια επιβεβλημένη συνέλευση ενόψει και της πορείας της ΓΣΕΕ την επόμενη εβδομάδα.
Προφανώς θα είναι η τελευταία πριν τα Χριστούγεννα, γιατί μετά θα έρθουν απλά τα Χριστούγεννα.
User avatar
anticapitalist
Captain
Captain
Posts: 104
Joined: Wed Oct 27, 2010 1:26 am
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by anticapitalist »

eimaiospiros wrote:Μπορεί κάποιος αντίστοιχα να μαζέψει υπογραφές ώστε να ΜΗΝ γίνει συνέλευση; (Απλά πληροφοριακά ρωτάω)
Μπορούν όλοι όσοι γουστάρουν το Γιωργάκη για πρωθυπουργο να μαζέψουν υπογραφές ώστε να ΜΗΝ γίνουν εκλογές σε 3 χρόνια;;;

Image
«Το μεγαλύτερο επίτευγμα είναι το να είσαι ο εαυτός σου μέσα σ' έναν κόσμο που προσπαθεί διαρκώς να σε κάνει κάτι άλλο».

Ralph Waldo Emerson
User avatar
Sopas
Captain
Captain
Posts: 137
Joined: Tue May 11, 2010 2:52 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων (Πέμπτη 09/12/2010)

Post by Sopas »

anticapitalist wrote: Μπορούν όλοι όσοι γουστάρουν το Γιωργάκη για πρωθυπουργο να μαζέψουν υπογραφές ώστε να ΜΗΝ γίνουν εκλογές σε 3 χρόνια;;;

Image
μην τους βάζεις ιδέες γιατί τέτοια άτομα τα έχω για όλα πιθανά...το χουν αποδείξει και στον παρελθόν άλλωστε
"Carry the projector and you'll be a moderator"
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”