Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
blackjohnny
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 415
Joined: Wed Jan 20, 2010 9:34 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Αλλού

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by blackjohnny »

maurh_8uella wrote:Ο Σπανούλης πάντως, για να είμαστε και ακριβοδίκαιοι, δεν είναι "σημαία" του ΠΑΟ. Δηλαδή αν φύγει δεν θα τον προδώσει κιόλας! Δεν είναι σαν τον Διαμαντίδη ή τον Μπατίστ. Επιπλέον ο Σπανούλης έχει ακόμα 2-3 τελευταία χρόνια για να παίξει καλό μπάσκετ. Επομένως όταν ο Ολυμπιακός του προσφέρει κλειτσό τριετές με 2,7 τον χρόνο και ο ΠΑΟ 2, τότε ο Σπανούλης κερδίζει μισθό ενός επιπλέον χρόνου αποδεχόμενος την πρόταση του ΟΣΦΠ! Για αυτό και έχει γίνει σήριαλ η μεταγραφή του... Άσε που ο ΠΑΟ δεν νομίζω να του προσφέρει κλειστό τριετές!
+1 απλά όπως και να το κάνουμε όταν έχει παίξει 4-5 χρόνια στον παναθηναϊκό...ε είναι αρκετά βαρύ να πάει στον αιώνιο αντίπαλο...πάντως ο ολυμπιακός έχει δείξει έμπρακτα ότι τον θέλει πολύ περισσότερο αυτή τη στιγμή...ελπίζω μόνο να μην καταλήξει να γίνει ο νέος λάκοβιτς για τους οργανωμένους γιατί αυτός δεν το αξίζει...εκτός αν στη συνέχεια γίνει προκλητικός.
relax..it's over...you belong to me....
User avatar
notorius
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:02 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by notorius »

παιδια ας μην ξεχναμε πως μιλαμε για επαγγελματιες αθλητες...εχουν την δυνατοτητα να βγαλουν λεφτα περιπου μεχρι τα 35 τους...οποτε οταν μιλαμε για 700 χιλιαρικα διαφορα δεν μιλαμε για φυστικια...εκτος των αλλων ο σπανουλης ποτε δεν πουλησε οπαδιλικι...ας μην ξεχναμε επισης οτι δεν ειναι ο πρωτος που παει απο παναθηναικο σε ολυμπιακο και αντιστροφα...αν θυμαμαι καλα το χουν κανει και οι Ρατζα, Ροτζερς και Αντιτς ( αν τον λεγαν ετσι )...δεν θυμαμαι να χει γινει φασαρια γι αυτους τους παιχτες...ολα αυτα συμβαινουν μονο και μονο για λογους πολωσης εκ μερους των γιανακοπουλεων κατα την αποψη μου...επειδη δεν μπορουν να του δωσουν τα λεφτα περναν στις εφημεριδες τα περι προδοσιας κ.τ.λ.π...
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Doublecore »

Οτι παντως και να αποφασισει ο Σπανουλης, εγω πιστευω πως ο Παναθηναϊκος πρεπει να κανει μια καλυτερη προσφορα για να τον κρατησει γιατι αν φυγει τοτε θα εχουμε μεγαλο προβλημα, γιατι θα μας λειπει ενας γκαρντ που τρεχει πολυ και οταν βρεθει στην μερα του θα βγαλει ματια!Οπως ειπε και ο Trist4n, με φορολογια στις μεταγραφες δυσκολα θα γινει καποια μεγαλη κινηση για εναν πρωτοκλασσατο παικτη.

Ασε που ολοι οι καλοι εχουν ηδη κλεισει συμβολαια...
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

notorious ξεχνάς τον Οικονόμου!!!!!Ακόμα απορώ πώς ανεχτήκαμε να έρθει σ'εμάς η σαλμονέλα αυτή...
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Έκλεισε στον Θρύλο για 3 χρόνια ο V-Span!!!!
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by vAs »

red-Span πλέον! Στο http://www.prasini.gr έλεγε ο τίτλος: "Αχάριστος" Hahahahahahah



hahahahahaahahhhaahahahaah δείτε το πρώτο σχόλιο του βίντεο στο youtube! hahahahahaha! έλιωσα! Α, ρε Σπανούλη στο αφιερώνω!!!!
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
User avatar
kobe24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 80
Joined: Sat May 15, 2010 1:47 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by kobe24 »

Εκτος απο τους παραπανω ηταν και ο Βολκοφ ο οποιος πληρωνοταν απο τον Παο και επαιζε στον Ολυμπιακο και πηρε και πρωταθλημα. Επισης οπως ειπα και πιο πανω ειναι θεμα περισσοτερο υστεροφημιας και λιγοτερο χρηματων. Η διαφορα ηταν 700 με 800 χιλιαρικα απλα οσο καλος και αν ηταν οσο και ηγετης θα επαιζε στον Παναθηναικο του Διαμαντιδη ενω τωρα εχει ευκαιρια να κανει τον ΟΣΠΦ πρωταθλητη και να γινει το απολυτο αφεντικο στην ομαδα. Μπορει να μην ηταν σημαια αλλα επαιζε σε μια ομαδα που του συμπεριφέρθηκε αψογα και τον αναδειξε. Τον αφησε να κυνηγήσει το ονειρο του στο ΝΒΑ και οτι εχω πει ποι πανω σε προηγουμενο ποστ αλλα αυτος προτίμησε τα λεφτα και την ενδεχομενη δοξα....Αν εκανε καλα θα δειξει ο χρονος.

Υ.Γ Μπορει να μην ειναι προδοτης αλλα δεν ειναι σωστη η συμπεριφορα του.

Δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται πριν ενα μηνα να θελουν να τον σκοτωσουν και τωρα να τραγουδουν υπερ του και πως γινεται αυτος ο παιχτης να βγει ( αν βγει ) σε λιγο καιρο και να μιλαει για τον υπεροχο κοσμο του ολυμπιακου.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Εκλεισε Σπαν και Νιλσεν. Ο Νιλσεν νομιζω με μονοετες, που ειναι οτι πρεπει πιστευω, καθοτι ειναι μεγαλος σε ηλικια αλλα και του χρονου μενουν ελευθερα πολλα και διαφορα 4αρια που μ' αρεσουν, με πρωτο και καλυτερο τον Τελετοβιτς.
Να πω οτι με χαλαει ο Σπανουλης? Μην το πω :mrgreen:

Οπως εγραψα και παραπανω, ειναι δεδομενο οτι εχουνε μιλησει με Σατο (δεν το ξερω απο ΣπορΦΜ, απο γνωστο μου μεσα στην ομαδα το ξερω), ο οποιος ειναι ισως το καλυτερο 3αρι στην Ευρωπη (?)...
Μακαρι να τον παρουν.

Τελος, για κερασακι στην τουρτα, ολα δειχνουν οτι τελικα θα ξεφορτωθουμε τον Τσιλι. Σε αυτην την περιπτωση ομως θα χρειαστουμε ακομα ενα καθαρο 3αρι. Εκτος κι αν αρχισει να παιζει δειλα δειλα ο Παπανικολαου (θα το ηθελα).

Εξακολουθουμε να εχουμε αναγκη εναν ΤΟΠ ψηλο. Το καλο με τον Νιλσεν ειναι οτι ειναι μαλλον τριαροτεσσαρι, γιατι εχουμε γεμισει με τεσσαροπενταρια. Εννοω οτι εχει και το περιφερειακο παιχνιδι αρκετα ανεπτυγμενο.

Τελος, μαλλον θα χτυπησουμε κι εναν αμερικανο σταρ μεσα στον αυγουστο, ειδικα αν φυγει και ο Τσιλι. Ο Κελατι ειναι αψογη περιπτωση. ΑΨΟΓΗ. Για μενα ειναι ενας αλλος Νικολας, απλα πιο φτηνος και καλυτερος αμυντικος. ;)

Αχ ρε Λινας, γιατι μου το χαλας, γιατι μου το χαλας? :evil:
I am going according to plan.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

ΚΑΙ ΝΑΙ !!!!! ΕΦΥΓΕ Ο ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ !!!!!

7 ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΑ ΕΥΡΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ!!!
I am going according to plan.
User avatar
cobra
Corporal
Corporal
Posts: 15
Joined: Thu Jul 08, 2010 10:14 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by cobra »

σε ποια ομαδα εκλεισε;;
Post Reply

Return to “Αθλητικά”