Εύδοξος

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Post Reply
User avatar
LiberalThinker
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Tue Oct 02, 2012 9:14 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Εύδοξος

Post by LiberalThinker »

Εδώ θα ρωτάμε ό,τι θέλουμε σχετικά με το Εύδοξος(προβλήματα,απορίες,κλπ)
User avatar
LiberalThinker
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 51
Joined: Tue Oct 02, 2012 9:14 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εύδοξος

Post by LiberalThinker »

Και ξεκινάω πρώτος:Μπορώ να κάνω μια δήλωση αρχικά για τα συγγράμματα που έχω αποφασίσει και ύστερα να ξανακάνω άλλη μία για όσα δεν είμαι σίγουρος;Υπάρχει κάποιο όριο δηλώσεων;Διάβασα νομίζω στους όρους ότι μπορείς να κάνεις πολλές δηλώσεις αλλά δεν είμαι σίγουρος πώς το εννοεί...
User avatar
nikosama
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 670
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Χίος

Re: Εύδοξος

Post by nikosama »

LiberalThinker wrote:Και ξεκινάω πρώτος:Μπορώ να κάνω μια δήλωση αρχικά για τα συγγράμματα που έχω αποφασίσει και ύστερα να ξανακάνω άλλη μία για όσα δεν είμαι σίγουρος;Υπάρχει κάποιο όριο δηλώσεων;Διάβασα νομίζω στους όρους ότι μπορείς να κάνεις πολλές δηλώσεις αλλά δεν είμαι σίγουρος πώς το εννοεί...
Μπορείς να κάνεις όσες δηλώσεις θες. Μάλιστα μπορείς σε μια επόμενη δήλωση να αλλάξεις και επιλογή συγγράμματος σε ένα μάθημα που έχεις δηλώσει σε προηγούμενη δήλωση, αρκεί να μην έχεις πάρει το σύγγραμμα.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Εύδοξος

Post by Kuchiki_Byakuya »

nikosama wrote:Μπορείς να κάνεις όσες δηλώσεις θες. Μάλιστα μπορείς σε μια επόμενη δήλωση να αλλάξεις και επιλογή συγγράμματος σε ένα μάθημα που έχεις δηλώσει σε προηγούμενη δήλωση, αρκεί να μην έχεις πάρει το σύγγραμμα.
Ακριβώς. επίσης δεν παίζουν επιστροφές. η επιλογή γίνεται αμετάκλητη μόλις παίρνεις το βιβλίο στα χέρια σου. τα βιβλία που δεν έχεις πάρει μπορείς να τα αλλάξεις πολλές φορές.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”