ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
mariamech
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 200
Joined: Mon Nov 08, 2010 8:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: Muddi kommt vom Land

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by mariamech »

αν αναφέρεσαι και σ εμένα, δεν είμαι ΠΑΟ, δεν ασχολούμαι καν, όμως τα έμαθα τα χθεσινά και είδα το "οφσαϊντ"
"Hey, Johnny, what are you rebelling against?"
- "What've you got?"


Μάαααλιστα.
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Enositis »

baselmich90 wrote:Εσεις που δηλωνετε ''τι παναθηναικος, τι ολυμπιακος τα ιδια σκατα ειναι'' μαλλον ζειτε σε αλλη χωρα...

Η ειστε γαυρικων πεποιθησεων και πατε με γενικευσεις να διαγραψετε εγκληματα 15 χρονων...
οταν εδερνες τον ευθυμιαδη τα ξεχασες;
κι επειδη ανεφερες για τον σκοτωμενο οπαδο σας...δεν ειναι αγιος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

ΜΙΑΧΑΛΑΚΗ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.ΘΕΛΕΙ @@ ΝΑ ΒΡΙΖΕΙΣ ΤΟΥΣ ΝΕΚΡΟΥΣ.ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
baselmich90
Master Sergeant
Master Sergeant
Posts: 32
Joined: Fri Feb 19, 2010 12:35 pm

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by baselmich90 »

Enositis21 wrote:
baselmich90 wrote:Εσεις που δηλωνετε ''τι παναθηναικος, τι ολυμπιακος τα ιδια σκατα ειναι'' μαλλον ζειτε σε αλλη χωρα...

Η ειστε γαυρικων πεποιθησεων και πατε με γενικευσεις να διαγραψετε εγκληματα 15 χρονων...
οταν εδερνες τον ευθυμιαδη τα ξεχασες;
κι επειδη ανεφερες για τον σκοτωμενο οπαδο σας...δεν ειναι αγιος...ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ ΗΤΑΝ ΟΠΩΣ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΠΑΡΕΥΡΕΘΗΣΑΝ ΕΚΕΙ
Λοιπον για να το τελειωνω το θεμα... Αυτος ο αγωνας (διαιτησια, ντου, τραμπουκισμοι, βρισιες κλπ.), ηταν ο αγωνας που αξιζε στην Θρυλαρα...

Οσο για αυτα που με ρωτας, επειδη ξεφευγουν, θα σου στειλω την αποψη μου σε pm.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

ΝΤΡΟΠΉ ΚΑΙ ΑΊΣΧΟΣ.ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΕΚ ΠΩς ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΑΙ ΓΙΝΟΥΜΕ ΑΠΟ 15 ΧΩΡΙΑ ΧΩΡΙΑΤΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΝΕΚΡΟ ΔΟΛΟΦΟΝΟ
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Doublecore »

Ρε παιδια τελικα το γκολ του Κατσουρανη ηταν οφσαϊντ!!Δειτε το ντοκουμεντο.. :lol: :lol:

Image
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

:D :D :D :D :D :D :D
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
User avatar
boutsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 354
Joined: Mon Mar 22, 2010 7:40 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by boutsi »

Διαβασα τα περισσοτερα post και εχω να πω ενα πραγμα: το χθεσινο ματς ηταν η απολυτη ΞΕΦΤΙΛΑ του ελληνικου ποδοσφαιρου. Δεν μπορω να φανταστω φιλαθλο του Ολυμπιακου που δεν παραδεχεται τα παρατραγουδα του χθεσινου παιχνιδιου...κουραστηκα να ακουω οπαδικες αναρθρες κραυγες του τυπου "πειτε ο,τι θελετε σας γαμ...αμε χθες ουγκ, ουγκ, ουγκ...", κουραστηκα να βλεπω τετοιου ειδους ποδοσφαιρο, ντροπη για μια χωρα που απεμπολησε καθε αθλητικο ιδεωδες και εστερνιστηκε το χουλιγκανισμο σε ολες του τις εκφανσεις...ΝΤΡΟΠΗ
Wir müssen wissen, wir werden wissen!
User avatar
boutsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 354
Joined: Mon Mar 22, 2010 7:40 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by boutsi »

Doublecore wrote:Ρε παιδια τελικα το γκολ του Κατσουρανη ηταν οφσαϊντ!!Δειτε το ντοκουμεντο.. :lol: :lol:

Image
αφου καλυπτεται...το διχνει το ντοκουμεντο σου!
Wir müssen wissen, wir werden wissen!
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: ΠΑΟ-ΟΣΦΠ

Post by Διάτανος »

boutsi, ειρωνεία λέγεται.μη σκέφτεσαι μόνο στροβίλους αγόρι μου
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Post Reply

Return to “Αθλητικά”