Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Σιγα μην ανοιξω και σοβαρη αντιπαραθεση με Βαζελο σε θεμα για αθλητικα. Αντε να ξαναδεις τη Ντουβλη σου ρε :mrgreen:
I am going according to plan.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Διάτανος »

Trist4n wrote:Σιγα μην ανοιξω και σοβαρη αντιπαραθεση με Βαζελο σε θεμα για αθλητικα. Αντε να ξαναδεις τη Ντουβλη σου ρε :mrgreen:
εκτός τόπου και χρόνου είσαι φίλε.χαίρομαι που δεν έχεις να γράψεις κάτι και αναλώνεσαι σε μαλακίες.Γιατί εσύ για να δεις τσόντα βλέπεις την ομάδα σου αχααχαχααχχαχα
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ε ναι, εσυ βλεπεις Ντουβλη κι εγω Ευρωλιγκα.
I am going according to plan.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Sport24 wrote:Γη και ύδωρ τάζει στον κόσμο της Μπαρτσελόνα, προκειμένου να τον ψηφίσει ο Σάντρο Ροσέλ. Ο υποψήφιος για την προεδρία των "μπλαουγκράνα" φέρεται να προσφέρει 7,5 εκατομμύρια ευρώ στον Ρούντι Φερνάντεζ για να φορέσει τη φανέλα της ομάδας.

Όπως συμβαίνει σε αυτές τις περιπτώσεις, ο Ροσέλ προσπαθεί να πάρει τον κόσμο με το μέρος του και όπως αντιλαμβάνεται κανείς τι καλύτερο από το να υποσχεθεί να φέρει πίσω τον Ρούντι Φερνάντεζ.

Το ποσό που ακούστηκε (7,5 εκ. ευρώ) αφορά τριετές συμβόλαιο όμως ο Ισπανός παίκτης έχει συμβόλαιο με τους Μπλέιζερς. Άλλωστε, φήμες θέλουν τον Φερνάντεζ να μην είναι ευχαριστημένος από την παρουσία του στο Πόρτλαντ και να επιθυμεί να αποχωρήσει.
Έτσι ενημερωτικά για τον Ρούντι!!!
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Για να καταλαβω, του δινει 7,5 εκατομμυρια για 3 χρονια η 7,5 το χρονο για 3 χρονια? Στην 1η περιπτωση ειναι ψιχουλα (Θεε μου συγχωρα με), στη δε δευτερη ειναι ο,τι δινουμε εμεις για τον Τσιλντρες.

Αρα τιθεται θεμα ποιον απο τους δυο προτιμα κανεις (εγω τον Ρουντι) και αν προτιθεμεθα να ξαναδωσουμε τα λεφτα του Τσιλι για αλλον παιχτη...

Ολα αυτα εφοσον ο Τσιλι την κανει για ΝΒΑ φετος.

Τωρα το ποσο τον θελω αυτον τον παιχτη, μη τα ξαναλεμε.....Αλλα δυσκολα να τα βαλεις με Ισπανο βλαχο σε προεκλογικη εκστρατεια.
I am going according to plan.
User avatar
kobe24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 80
Joined: Sat May 15, 2010 1:47 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by kobe24 »

Καπου διαβασα οτι ο σκαι δεν δεχεται ip απο το εξωτερικο. δοκιμασε το www.woop.gr. Ειναι σε συνεργασια με το σκαι βεβαια αλλα μπορει να μην εχεις ποροβλημα.
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Oxi, to woop.gr ennoo ki egw. To idio einai, den epitrepoun stream sto exwteriko.

Einai logw dikaiwmatwn, profanws, alla tous esteila mail kai rwtaga na mathw giati den epitrepoun A1 (siga mi deixnoun elliniki A1 sto exwteriko, poso mallon stin elbetia, oute to final four den edeixnan edw ta zwa).

Mou apantisan oti exw 1000 dikia klp kai oti tha prospathisoun na anoixoun tin A1 kai to NBA, klp.
Gia tin wra ta blepw on demand 24 wres meta. To on demand tou SKAI epitrepetai kai exw.

Kati ergaleiakia pou exw gia allagi IP den petuxainoun.

PS. Kata ta alla exairetiko site to woop.gr. Alli mia protoporeia tou SKAI.
I am going according to plan.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Α ρε Θρύλε...

"Όσο μας πληγώνεις, τόσο μας πορώνεις!!!", που λέει και ένας φίλος μου!
User avatar
Doublecore
Praetorian
Praetorian
Posts: 1950
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:58 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Location: Top Secret

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Doublecore »

maurh_8uella wrote:Α ρε Θρύλε...

"Όσο μας πληγώνεις, τόσο μας πορώνεις!!!", που λέει και ένας φίλος μου!
τι πληγη, αυτη η χρονια ηταν μαχαιρια στην καρδια.παντως εμενα μου την δινει οτι πηραμε πρωταθλημα και δεν καταφεραμε να νικησουμε αυτον τον Ολυμπιακο!! :evil: :evil:
Information learned is more valuable than information given.
φορουμ εμπ e-polytexneio.gr forum ntua


Remember, it's just a ride
User avatar
misfit
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 384
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:30 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by misfit »

Στα τσακίδια οι ντιόγκοι και οι λοιπές τιτίκες!Ανεβάστε 5-6 πιτσιρίκια από την ομάδα των Νέων που ισοπέδωσε φέτος τους άλλους πελάτες και γουστάρουνε κιόλας την ερυθρόλευκη!Και φέρτε και Αλέφαντο στην ανάγκη!
Ας είναι η επόμενη χρονιά περίοδος ανασυγκρότησης,δεν πειράζει...χρειάζεται κάθαρση εξάλλου η ομάδα,από όλες τις απόψεις!

"Όσο με πληγώνεις Ολυμπιακέ - τόσο με πορώνεις και τρελαίνομαι"
γιατρέ μου είμαι κόκκαλοοοοοοο
Post Reply

Return to “Αθλητικά”