Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
ChildInTime
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 153
Joined: Tue Mar 02, 2010 11:08 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by ChildInTime »

ShadowMech ο φοιτητικός σύλλογος δεν είναι επιχείρηση για να εφαρμόζεις θεωρία διοίκησης στην ανάλυση του

btw έχεις καταντήσει πολύ εριστικός ...
User avatar
notorius
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:02 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by notorius »

αφου εζησα το γεγονος να θυμαται καποιος ΑΟΔΕ για περισσοτερο απο 5 λεπτα μετα τη ληξη της εξετασης του μπορω να αποσυρθω στις Μπαχαμες...οχι και ΑΟΔΕ ρε παιδια...να ηταν ΑΟΘ να το δεχομουνα...

εγω απλως θελω να πω κατι γενικα επι της συζητησης, ως ατομο που απλα την παρακολουθει χωρις να συμμετεχει, ειναι οτι εδω και πολυ καιρο εχουμε ξεφυγει απο την εννοια της συζητησης και εχουμε περασει σε ενα ωραιοτατο ξεκατινιασμα οπου οι συγκεκριμενοι μεν βριζουν τους συγκεκρμενους δε και τ αντιθετο...και ερωτω: ΤΙ ΝΟΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΞΕΧΑΡΜΑΝΙΑΣΜΑ?

και για να προλαβω, δεν ειμαι κατα της συγκεκριμενης συζητησης γενικα απλα πιστευω οτι εδω που εχουμε φτασει δεν ειναι καν συζητηση....
User avatar
notorius
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 141
Joined: Sat Jan 23, 2010 2:02 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by notorius »

μαλλον δεν με καταλαβες...δεν ειπα να μην συζηταμε το συγκεκριμενο θεμα...αλλα το μονο που μενει ειναι τυπωθουν κασκολ καταληψη και ανοιχτη σχολη και να δινουμε ραντεβου σε αλανες για ξυλο....δεν ειναι δυνατον να μιλαμε χρησιμοποιωντας εννοιες οπως δημοκρατια, ελευθερια του λογου, δικαιοσυνη κ.λ.π. και να μη μπορουμε να διατηρησουμε πολιτισμενη συζητηση σε ενα φορουμ....αλλο η αντιπαραθεση και αλλο οι προσωπικες επιθεσεις...και για να μην παρεξηγηθω μιλα και για τις δυο πλευρες...
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by ShadowMech »

ShadowMech ο φοιτητικός σύλλογος δεν είναι επιχείρηση για να εφαρμόζεις θεωρία διοίκησης στην ανάλυση του
Σοβαρα τωρα, απο ολοκληρο κειμενο που διαβασες(?), αυτο ειναι το καλυτερο που καταφερες να απαντησεις?
btw έχεις καταντήσει πολύ εριστικός ...
Μαλιστα, εγω που μπηκα στη διαδικασια να γραψω ενα κατεβατο αποψεων ειμαι εριστικος, ενω δυο σειρες ποστ με σκετη ειρωνια δεν ειναι εριστικο. Οτι πεις.
Ισως αυτο σε βοηθησει: http://el.wiktionary.org/wiki/%CE%B5%CF ... F%8C%CF%82
αφου εζησα το γεγονος να θυμαται καποιος ΑΟΔΕ για περισσοτερο απο 5 λεπτα μετα τη ληξη της εξετασης του μπορω να αποσυρθω στις Μπαχαμες...οχι και ΑΟΔΕ ρε παιδια...να ηταν ΑΟΘ να το δεχομουνα...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Περιμενα ενα τετοιο σχολιο :D

Εχεις δικιο ρε Notorius, ισχυει οτι μεν και δε παρασυρομαστε. Ενα ας πουμε καλο τοπικ ηταν το "αφορμη να προβληματιστουμε", μακαρι να ηταν πολυ περισσοτερα σε ενα τετοιο ουσιαστικο επιπεδο.

Αλλα δε βγαινει και κατι τελικα... Και οταν διαφοροι μια σε βγαζουν λασπολογο, την αλλη εγκαθετο, την αλλη εριστικο και οτι λεω βλακειες, γιατι να μπω στη διαδικασια να μιλησω σε ουσιαστικα επιπεδο. Αφου σε τοιχο χτυπαω... Γι αυτο καλυτερα να ανεβω σε μια μπανανια...
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
christinamomo
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Wed Jun 09, 2010 7:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by christinamomo »

Παιδιά να ρωτήσω εγώ κάτι άλλο; Έχει οριστεί κάποια νέα γενική συνέλευση;
Slalom Baby Slalom
User avatar
christinamomo
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Wed Jun 09, 2010 7:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by christinamomo »

Ααααα μάλιστα..Πάμε δηλαδή για μάχη..
Slalom Baby Slalom
User avatar
christinamomo
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Wed Jun 09, 2010 7:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by christinamomo »

Όχι ευχαριστώ..Μ' αρέσει το δερματάκι μου λευκό και όχι μπλε,μαύρο κλπ κλπ :D
Slalom Baby Slalom
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by ShadowMech »

Χαρη, τα αντιαρματικα να φερεις! ;) Της πουτανας εγινε και σημερα...

Α στο καλο...! Με εκανες και γελασα και εσπασε η μασκα προσωπου
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
User avatar
christinamomo
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 126
Joined: Wed Jun 09, 2010 7:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by christinamomo »

Ρε παιδιά εγώ δεν είμαι αντίθετη με όλα αυτά αλλά πολύ ξύλο και τρέξιμο ρε παιδάκι μου!!!!!
Slalom Baby Slalom
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by ShadowMech »

Θα κατεβαινουν λογικα κ δυο φιλοι μου αυριο, αμα ειναι μιλαμε απο τηλ ;)
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”