Aθλητικά & τρέλα!!

Αθλητικές συζητήσεις
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Sport24 wrote:"Χάλασε" του Έρτσεγκ

Μπορεί η Βίρτους Μπολόνια να ανακοίνωσε κι επισήμως τη μεταγραφή του Ζόραν Έρτσεγκ, ωστόσο ο Ολυμπιακός... μπλόκαρε τη μεταγραφή και τελικά ο Σέρβος δεν θα αγωνιστεί μέχρι το τέλος της σεζόν στην γειτονική Ιταλία.

Υπήρξαν κάποια διαδικαστικά προβλήματα με τις υπογραφές των συμβολαίων και τελικά ο Ολυμπιακός δεν θέλησε να το ρισκάρει, κάνοντας τελικά πίσω στην αρχική του απόφαση για δανεισμό του παίκτη.

"Για νομικούς λόγους ο Ολυμπιακός δεν επέτρεψε την μετακίνηση του παίκτη στην Βίρτους", αναφέρει χαρακτηριστικά το σάιτ της ιταλικής λίγκας.
Out of the blue!!! Γιατί να θελήσουνε να τον δώσουνε δανεικό στην Μπολόνια? Γιατί? Το παιδί έκανε ενα εξαιρετικό πρωτάθλημα και θεωρείται μεγάλο ταλέντο. Πιστεύω ότι θα μπορούσε να βοηθήσει τα μέγιστα από του χρόνου...
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Η αληθεια ειναι οτι εβγαλε ματια στον Πανιωνιο (για να μην πουμε οτι ηταν απο αυτους που κατεξοχην μας εβγαλε τα ματια στην ηττα μας απο δαυτους). Και στη θεση που παιζει δεν εχουμε και την απειρη ποικιλια...

Η Τζακομπεο του Βασιλειαδη νομιζω εχει τελειωσει τη σεζον της. Τι περιμενουν για να τον χτυπησουνε?

ΥΓ. Αυτα που ακουγονται για Τεοντοσιτς στη Ρεαλ θελω να πιστευω οτι δεν εχουν βαση, η οτι ακομα κι αν γινει προταση, θα τον κρατησουμε. Μας πηραν που μας πηραν το Μεσσινα, δε θα γινουμε και το πουτανακι τους.
I am going according to plan.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Ολυμπιακός vs Μαρούσι 17.00 στον Σκάι. Ελπίζω να τους ρίξουμε καμιά εικοσαριά πόντους για να κερδίσουμε την χαμένη ψυχολογία. Τα βαζελάκια πάνε γ@μιώντας από τον Φλεβάρη και μετά και ρίχνουνε 30άρες και όπως φαίνεται πάνε για εύκολο sweep με τον Πανελλήνιο... Γιαννάκη το νου σου!
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ο παλιομαλακας ο ΣΚΑΙ δεν επιτρεπει το streaming απο την ιστοσελιδα αν εχεις ξενη IP. Να δω πως θα δω playoffs τωρα εγω...

Παιδια, μας βλεπω για sweep φετος. Μιλαμε για πληρη ξεφτιλισμο. Το ευχομαι, να παρει ποδι ο Παναγιωτης. Ειναι και η καλυτερη στιγμη, απο την αποψη οτι δεν ειμαι ελλαδα και δε θα χρειαστει να κλειστω στο σπιτι μου απο τη ντροπη :mrgreen: . Η τωρα η ΠΟΤΕ! :twisted: :twisted: :twisted:

Τι καλυτερο για να πυροδοτησει πιο εντατικες μεταγραφες? Μονο μην ξενερωσουν οι Αγγελοπουλοι και αρχισουν να σκεφτονται τα λεφτα τους...
I am going according to plan.
maurh_8uella
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 572
Joined: Wed Feb 24, 2010 2:31 pm

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by maurh_8uella »

Ντάξει 69-54... Not bad, but not enough. Εγώ έχω την εξής απορία. Ακούω όλο και πιο συχνά το ότι ο Ολυμιακός έχει στηθεί έτσι ώστε να νικάει τον Παναθηναϊκό, στο μπάσκετ πάντα. Και με αυτό δικαιολογούν και την απώλεια της Ευρωλίγκα... Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει με κανά 2 επιχειρήματα?!?!
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Διάτανος »

maurh_8uella wrote:Ντάξει 69-54... Not bad, but not enough. Εγώ έχω την εξής απορία. Ακούω όλο και πιο συχνά το ότι ο Ολυμιακός έχει στηθεί έτσι ώστε να νικάει τον Παναθηναϊκό, στο μπάσκετ πάντα. Και με αυτό δικαιολογούν και την απώλεια της Ευρωλίγκα... Μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει με κανά 2 επιχειρήματα?!?!
τι ρωτάς τώρα αγόρι μου, ο δράκος θα ρίξει πάλι το κλάμα της ζωής του απέναντι στον Ομπρα. Πόσο γουστάρω που φέτο που οι γαύροι πήρατε π@@λο στο ποδόσφαιρο ασχολείστε με το μπάσκετ..χααχαχαχαχαχχααχαχαχ
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ασε μας ρε φιλαρακο, πριν απο κανα δυο μηνες που την ειχατε πουλεψει απο Ευρωλιγκα, ολοι οι βαζελοι που ξερω το κανανε γαργαρα και ειχανε γινει μαθες ποδοσφαιροφιλοι.... Ασε, κλασσικοι ελληνες μαλακες οπαδοι ειμαστε ολοι και μη μου βγαλεις την ουρα απ' εξω.

Θυελλα, δε νομιζω οτι ισχυει κατι τετοιο. Οντως ακουγεται πολυ, αλλα δε νομιζω οτι εχει καποια βαση. Αλλωστε δεν υπαρχει κατι συγκεκριμενο που ξεχωριζει στη λειτουργια του Παναθηναικου για να ψαχνεις αντιδοτο. Ειναι μια πολυ καλα προπονημενη και υπερπληρης παικταρων ομαδα, η οποια επιπλεον εχει ωριμασει καθοτι ελαχιστα αλλαζει τα τελευταια χρονια, βρισκουν ο ενας τον αλλο με κλειστα ματια κλπ.

Απλα ειναι ενα γαματο συνολο και με μοναδες μορφες, επισης. Και δεν πιστευω ο Αγγελοπουλος να ειναι τοσο ηττοπαθης που να εδωσε οσα εδωσε μονο για να κερδισει τον Ομπραντοβιτς. Δυναστεια, ειπε, θελει να φτιαξει ο ανθρωπος κι αυτο θα κανει, αργα η γρηγορα. Σε ατομικο ταλεντο, μαλλον υπερεχουμε του Παναθηναικου αυτη τη στιγμη. Ενας προπονητης χρειαζεται, να βαλει ταξη στο αχουρι και 1-2 προσθηκες σε θεσεις κλειδια (περιφερειακο σκοραρισμα). Και βεβαια, ουτε λογος να αρχισουμε να μοιραζουμε παιχτες (Σοφο, Κλειζα, Μιλος).
I am going according to plan.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Διάτανος »

Image μόνο αυτό με στεναχωρεί..που δεν θα το σηκώσει ο φρανκι...μπουρουση...σε 10 μέρες! χαααχαααχααχααχαχαααχα
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Trist4n
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 729
Joined: Sun Jan 31, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Trist4n »

Ε αμα δεν το παρετε φετος που κανατε και 2 μηνες διακοπες...
I am going according to plan.
Διάτανος
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1607
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:14 pm
Gender: Male

Re: Aθλητικά & τρέλα!!

Post by Διάτανος »

Trist4n wrote:Ε αμα δεν το παρετε φετος που κανατε και 2 μηνες διακοπες...
μακράν το πιο ηλίθιο επιχείρημα που άκουσα.δεν το αντικρούω καν
“The oldest and strongest emotion of mankind is fear, and the oldest and strongest kind of fear is fear of the unknown”
Post Reply

Return to “Αθλητικά”