Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Ζώα, μαλάκες. Ζώα.

Θέλω πίσω το 8 μου.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

αμα ειναι να παρεις εσυ 8 να παρω κι εγω 8
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Fuck logic ?!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:αμα ειναι να παρεις εσυ 8 να παρω κι εγω 8
To ότι ήρθες στα υποχρεωτικά ενός κωλομαθήματος και έκανες όλες τις εργασίες, δεν σημαίνει ότι πρέπει να πάρεις βαθμό. Μην ξεχνάμε ότι δε σε είδα μια φορά στις παραδόσεις. Μπορεί να είχες ασχοληθεί μόνος σου αλλά δεν φτάνει για να παραπονιέσαι. Με τέτοια συμπεριφορά είσαι κλασσική περίπτωση ατόμου που δεν ασχολείται με τη σχολή και τα δρώμενα σε αυτήν.

Επίσης η γνώση προσεγγίζει σε πάρα πολύ καλό τον αθλητισμό. Μια εξεταστική είναι μια σειρά αγώνων, το ότι είναι κάποιος προετοιμασμένος/ανταγωνιστικός σε δύο ή τρία παιχνίδια δε σημαίνει ότι θα πας καλά σε αυτά γιατί φυσικά είναι εκτός ρυθμού σε όλη τη σειρά των αγώνων. Το σωστό είναι να είναι τέλεια προετοιμασμένος σε όλα τα παιχνίδια, με την αυτοσυγκέντρωση στα ύψη σε όλη τη διάρκεια όλων των παιχνιδιών, ώστε να σου βγει στα παιχνίδια που 'έχεις', και να κάνεις πέντε πράγματα με τις ομάδες που δεν έχεις κάνει καλό σκάουτινγκ.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

αμα εγραψες καλυτερα απο μενα να παρεις 8 κι εγω 6 .... ολα τ αλλα που λες ειναι απλα μαλακιες. δε μπορει να σου γραφει 6 στα αποτελεσματα ο καθηγητης κι η γραμματεια να σου βαζει 8....αυτο ειναι κλεψια φιλε μου και μην προσπαθεις με μαλακιες να το καλυψεις. αμα θες παμε να ζητησουμε και γραπτα κι οταν ειχαμε βγει κι οι δυο απ το μαθημα ελεγες πως πηγες χαλια( εκτος αν οταν λες εσυ χαλια εννοεις 8) αλλα ειχαμε συζητησει τις ασκησεις και αν θυμασαι σου χα πει καπου 6 η 7 εχω γραψει χωρις τα εργαστηρια οποτε αναλογισου λιγο και σκεψου αυτα που λες πριν τα πεταξεις
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:μα εγραψες καλυτερα απο μενα να παρεις 8 κι εγω 6 .... ολα τ αλλα που λες ειναι απλα μαλακιες. δε μπορει να σου γραφει 6 στα αποτελεσματα ο καθηγητης κι η γραμματεια να σου βαζει 8....
Και αυτό έγινε μόνο σε μένα, ε; Το μισό έτος έχεις δει άλλους βαθμούς από αυτούς στα χαρτιά. Καμιά μαλακία με τη σειρά που τα πέρναγαν θα έγινε και το κατέβασαν μετά. Ξέρω ότι δεν έχω γράψει 8, αλλά δε ξέρω τι γίνεται με τα εργαστήρια και πως συνεννοούνται αυτοί μεταξύ τους (δε με ενδιαφέρει κιόλας, ό,τι και να κάνουν θα είναι λάθος).
lakers4life24 wrote: αμα θες παμε να ζητησουμε και γραπτα κι οταν ειχαμε βγει κι οι δυο απ το μαθημα ελεγες πως πηγες χαλια( εκτος αν οταν λες εσυ χαλια εννοεις 8) αλλα ειχαμε συζητησει τις ασκησεις και αν θυμασαι σου χα πει καπου 6 η 7 εχω γραψει χωρις τα εργαστηρια
Γενικά το 8 το θεωρώ ένα μέτριο προς καλό βαθμό και φυσικά δεν είμαι ευχαριστημένος με έναν μέτριο προς καλό βαθμό σε ένα εύκολο μάθημα.

Το παραπάνω ποστ το έγραψα όχι για να κάνω σύγκριση ανάμεσα σε σένα και μένα, αλλά για να κάνω σύγκριση στη σωστή και τη λάθος λογική ανάλογα με αυτά που ισχύουν. Και μου φαίνεται υπερβολικό να παραπονιέται κάποιος για ένα μάθημα, εξάλλου η γνώση (όπως και ο αθλητισμός) είναι λογαριθμικά φαινόμενα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

καλα τραβα και δωστο βελτιωση να παρεις 10 τοτε. ρε μπορει να γινε καμια μαλακια και να σας περασαν βαθμους εργαστηριων σκετους γι αυτο να τα εσβησαν απο ολους και να περασουν τα κανονικα.....εγω παντως θα παω να τσεκαρω στη γραμματεια κατα τις 11.30 αν θες ελα
παντως σ εμενα τωρα που κοιταξα δεν υπαρχει το μαθημα ουτε στα περασμενα ουτε στα απεραστα, δεν υπαρχει καν στη λιστα :shock:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

εγώ θέλω να πάω γήπεδο!!

και να φάω μπουγάτσα με τυρί
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:παντως σ εμενα τωρα που κοιταξα δεν υπαρχει το μαθημα ουτε στα περασμενα ουτε στα απεραστα, δεν υπαρχει καν στη λιστα
Σε κανέναν δεν υπάρχει.Είναι τόσο άσχετοι που το κατέβασαν εντελώς το μάθημα.
lakers4life24 wrote:εγω παντως θα παω να τσεκαρω στη γραμματεια κατα τις 11.30 αν θες ελα
Αν είναι ο δρόμος μου θα περάσω. Έχω σημαντικότερα πράγματα να κάνω από το ασχολούμαι με αργόσχολους.
liakoskotsi wrote:εγώ θέλω να πάω γήπεδο!!
Πήγαινε ρε συ, φοβάσαι μην είναι γεμάτα και δεν χωρέσεις. Εκτός αν εννοείς στο μπάσκετ. Που εκεί δεν θα χωρέσεις.
liakoskotsi wrote:και να φάω μπουγάτσα με τυρί
Έφτιαξα (στην ουσία εγώ) σήμερα εγώ μόλις γύρισα σπίτι. Βγήκε πολύ καλή. Αλλά ήταν με κρέμα.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:παντως σ εμενα τωρα που κοιταξα δεν υπαρχει το μαθημα ουτε στα περασμενα ουτε στα απεραστα, δεν υπαρχει καν στη λιστα
Σε κανέναν δεν υπάρχει.Είναι τόσο άσχετοι που το κατέβασαν εντελώς το μάθημα.
lakers4life24 wrote:εγω παντως θα παω να τσεκαρω στη γραμματεια κατα τις 11.30 αν θες ελα
Αν είναι ο δρόμος μου θα περάσω. Έχω σημαντικότερα πράγματα να κάνω από το ασχολούμαι με αργόσχολους.

μπορει να ναι αργοσχολοι αλλα δεν παυουν να ειναι οι μονοι στη σχολη με τους οποιους μπορεις ανετα να τσακωθεις χωρις να εχεις συνεπειες :mrgreen:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
Post Reply

Return to “Forum Burnout”