Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
graffiti31
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 10
Joined: Sun Jun 13, 2010 1:40 pm

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by graffiti31 »

Σχετικά με τα ρευστά.Πριν 10 λεπτά πήρα στο γραφείο του Βουτσινά και μου είπε κατά λέξη :"Δεν εξαρτάται από μένα" ενώ σε μαιλ που του είχα στείλει από νωρίς μου απάντησε πριν 2 λεπτά πως θα δώσουμε κανονικά.
Τα συμπεράσματα δικά σας.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by Kitharistas »

όλα κανονικά τις επόμενες μέρες.. έγινε και ανακοίνωση http://www.e-polytexneio.gr/viewtopic.php?p=61949
Rock on buddies...
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by electron »

Kitharistas wrote:η συνέλευση δεν είχε απαρτία, δεν έγινε (δεν ξέρω αν το έχει γράψει κάποιος)
REALLY?
:P :P :P :P :P

http://apteaak.wordpress.com/

Τοτε ποιος αποφασισε?
User avatar
Irishman
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 660
Joined: Tue May 04, 2010 5:31 pm
Gender: Male
Location: Athenry

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by Irishman »

το λέει ρε συ ;) το ΔΣ του συλλόγου.
απλά πλέον δεν ξέρω τι να πιστέψω. το ίδιο έλεγε και η δαπ-νδφκ τις προάλλες και τελικά αρχίδια αφού το ΔΣ δε μπορεί να εφαρμόσει τις αποφάσεις του και ο σύλλογος δε θέλει να εναρμονιστεί με τις αποφάσεις του ΔΣ.
δε μιλάω για τους Πόντιους Πιλάτους της γραμματείας και της διοίκησης που όταν πήγαιναν μια βδομάδα πίσω τις εξετάσεις ανοίγοντας τους ασκούς του αιόλου ήξεραν να βγάζουν ανακοινώσεις. τώρα κάθονται χεσμένοι κάτω απ' τα γραφεία τους οι κοτάρες. τέλος πάντων. :evil:
By a lonely prison wall
I heard a young girl calling
Micheal they are taking you away
For you stole Trevelyn's corn
So the young might see the morn.
Now a prison ship lies waiting in the bay.
Marcoulosforyou
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 104
Joined: Wed Nov 24, 2010 4:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by Marcoulosforyou »

Την τεταρτη ειναι κενο το προγραμμα γιατι η συγκεκριμενη απεργια ειχε δηλωθει δυο βδομαδες πριν. Γι'αυτο και δεν δινει κανεις. Σε επικοινωνια μου με τον προεδρο, μου ειπε οτι οι μονες ανακοινωσεις που ισχυουν ειναι αυτες που ανεβαινουν στο σαιτ της σχολης. Μου τονισε επισης οτι δεν μπορει να διαψευδει τα λεγομενα καθε παραταξης.
Imagination is more important than knowledge..
Therefore, masturbation is more important than sex..
electron
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 240
Joined: Fri Jan 22, 2010 5:33 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by electron »

winterwood wrote:το λέει ρε συ ;) το ΔΣ του συλλόγου.
απλά πλέον δεν ξέρω τι να πιστέψω. το ίδιο έλεγε και η δαπ-νδφκ τις προάλλες και τελικά αρχίδια αφού το ΔΣ δε μπορεί να εφαρμόσει τις αποφάσεις του και ο σύλλογος δε θέλει να εναρμονιστεί με τις αποφάσεις του ΔΣ.
δε μιλάω για τους Πόντιους Πιλάτους της γραμματείας και της διοίκησης που όταν πήγαιναν μια βδομάδα πίσω τις εξετάσεις ανοίγοντας τους ασκούς του αιόλου ήξεραν να βγάζουν ανακοινώσεις. τώρα κάθονται χεσμένοι κάτω απ' τα γραφεία τους οι κοτάρες. τέλος πάντων. :evil:
Απλα νομιζα οτι για να παρθει μια τετοια αποφαση πρεπει να υπαρχει το στοιχειωδες μιας απαρτιας της συνελευσης.
Για τα αλλα δε διαφωνω.
insomnia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 116
Joined: Sun Oct 02, 2011 3:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by insomnia »

οι πρωτοετείς τελικά εχουν μάθημα αύριο ? είναι κάτι σίγουρο ?
User avatar
ShadowMech
Praetorian
Praetorian
Posts: 2118
Joined: Thu Jan 21, 2010 11:20 am

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by ShadowMech »

electron wrote:Απλα νομιζα οτι για να παρθει μια τετοια αποφαση πρεπει να υπαρχει το στοιχειωδες μιας απαρτιας της συνελευσης.
Για τα αλλα δε διαφωνω.
Μην εχεις τοσο υψηλες απαιτησεις και συ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οταν οι περιστασεις το απαιτουν, οι δημοκρατικες διαδικασιες παρακαμπτονται.

Εχει πλακα το ποσο μοιαζουν με τους αλλους "δημοκρατες" της βουλης τους οποιους παλευουν.
Ρώτα οποιονδήποτε ευτυχισμένο άνθρωπο και δεν θα σου πει για συστήματα, πολιτικές, δυνάμεις, αριστερά, κεφάλαιο. Δεν θα σου πει τίποτα πέρα από το "ήξερα τι ήθελα".

The Don
vaggkar
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 38
Joined: Sun Oct 17, 2010 3:13 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by vaggkar »

ShadowMech wrote:
electron wrote:Απλα νομιζα οτι για να παρθει μια τετοια αποφαση πρεπει να υπαρχει το στοιχειωδες μιας απαρτιας της συνελευσης.
Για τα αλλα δε διαφωνω.
Μην εχεις τοσο υψηλες απαιτησεις και συ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οταν οι περιστασεις το απαιτουν, οι δημοκρατικες διαδικασιες παρακαμπτονται.

Εχει πλακα το ποσο μοιαζουν με τους αλλους "δημοκρατες" της βουλης τους οποιους παλευουν.
Μα και βέβαια, όπως είχε αναφερθεί εδώ παλιότερα, οι μετέχοντες σε αριστερές παρατάξεις δουλεύουμε για το ΠΑΣΟΚ του μέλλοντος.. Τι καλύτερο για προετοιμασία από το να μιμούμαστε τις κινήσεις τους?
Καλά όσα λέμε,αλλά πάρθηκε απόφαση, αν δεν κάνω λάθος, με απόλυτη ομοφωνία των μελών του Δ.Σ.- η ΠΚΣ δεν υπέγραψε την απόφαση αλλά συμφωνεί να είναι κλειστή η σχολή.. Σήμερα στον Παπαντώνη πήγαν γύρω στα 25 άτομα με συμμετοχή και της ΔΑΠ.. Νομίζω ότι για να αποφύγουμε το μπάχαλο των επόμενων 2 ημερών ήταν καλό αυτό που έγινε σήμερα...
dimitris5656
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 61
Joined: Mon Sep 19, 2011 6:19 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Γ.Σ. Μηχανολόγων Τρίτη 18/10/2011

Post by dimitris5656 »

Παιδιά ενας να πει σίγουρα γιατί έχω μπερδευτεί , μένω μακριά και δεν ξέρω τι να κάνω(δεν εχει και ΜΜΕ). Θα γίνουν μαθήματα αύριο???
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”