Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by SlasherG »

ps3 ..ξεκινήσα το έξπερτ
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

Το να τρως ζάχαρη πριν από την εξέταση είναι μια βλακεία. Γιατί έχεις ένα σχετικό άγχος και δεν ευχαριστιέσαι το γλυκό όπως πρέπει, το γλυκό είναι αξία (δεν είναι σαν τις κοινές τροφές), δώσε και μετά χαλάρωσε και φάε με την ησυχία σου.

Θα δικαιολογούσα την μανία σου με τις εξετάσεις αν η γιατρός είναι ένα θεόμουνο και προσπαθείς να δείξεις υγιής και αθλητικός για την γαμήσεις, άλλη λογική δεν έχει.

Υ.Γ.3 και τα κουλουράκια με γέμιση σοκολάτα.
Υ.Γ.4 λουκουμά μα μπόλικη ζάχαρη σου έρχομαι μετά το ματς.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kitharistas »

Ρε παιδιά.. Παρότι δεν είμαι αρχαιολάτρης, οι αρχαίοι είχαν δίκιο, "παν μέτρον άριστον"..

Δεν μπορείς να μην τρως καθόλου ζάχαρη αλλά ούτε να είσαι στα πρόθυρα διαβήτη. Κουτσίκι σταμάτα να τρολάρεις τον lakers. :P

Επιστρέφω στα στροβιλά τώρα, με συγχωρείτε. :ugeek:
Rock on buddies...
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

Kitharistas wrote:Επιστρέφω στα στροβιλά τώρα, με συγχωρείτε. :ugeek:
συγχωρεμένος...
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:Το να τρως ζάχαρη πριν από την εξέταση είναι μια βλακεία. Γιατί έχεις ένα σχετικό άγχος και δεν ευχαριστιέσαι το γλυκό όπως πρέπει, το γλυκό είναι αξία (δεν είναι σαν τις κοινές τροφές), δώσε και μετά χαλάρωσε και φάε με την ησυχία σου.

Θα δικαιολογούσα την μανία σου με τις εξετάσεις αν η γιατρός είναι ένα θεόμουνο και προσπαθείς να δείξεις υγιής και αθλητικός για την γαμήσεις, άλλη λογική δεν έχει.

Υ.Γ.3 και τα κουλουράκια με γέμιση σοκολάτα.
Υ.Γ.4 λουκουμά μα μπόλικη ζάχαρη σου έρχομαι μετά το ματς.
Αδαμο τελευταια φορα που του απανταω σε τρολινγκ σορρυ αλλα δν αντεχω....
1) το γλυκο ειναι τοση αξια για σενα?
2)ενδιαφερομαι για τις εξετασεις γτ ειναι η ιδια μου η υγεια που ειναι πανω απ ολα...αν δεν την εχω εχουν μαμηθει ολα....εισαι στενομυαλος μ αυτα που λες και δειχνει πολυ χαμηλο επιπεδο ....ακου τι λεει ρε το υπερ τρολ.....ααα αντρας ειναι ο γιατρος αλλα και γυναικα θεομουνο που λες κι εσυ να ηταν δε θα μου περνουσε αυτη η αρρωστη σκεψη καν απο το μυαλο....γι αυτο διαφερουμε ...εσυ θα χρησιμοποιουσες, οπως και το 95% το ωραιο σωμα σα μουνομαγνητη γιατι τοσα ξερεις τοσα κανεις, ενω εγω αχολουμαι σαν φιλοσοφια με τη σωματοδομηση και εκτιμω τελειως αλλα πραγματα στους αλλους ανθρωπους ουτε τους κρινω εξωτερικα.....Αδαμο επαναλαμβανω δεν ξαναναστατωνω το υπεροχο τοπικ :D
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

έναν γιατρό
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

για σενα? :D
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
spot54
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 289
Joined: Sun Mar 13, 2011 11:22 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Fishman Island

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by spot54 »

Φίλε lakers4life24,

συμφωνώ απόλυτα μαζί σου πως πρέπει να γυμναζόμαστε και προσέχουμε την διατροφή μας (δεν υπάρχει καθόλου ειρωνεία σε αυτά που λέω), αλλά πιστεύω ότι γίνεσαι υπερβολικός στο θέμα της διατροφής.
ΟΚ είπαμε όχι junk food, όχι έτοιμα, όχι κάθε μέρα κρέας, όχι πολλά γλυκά αλλά

ΈΛΕΟΣ

το να τρως ένα γλυκό ή ότι δεν περιλαμβάνεται στην διατροφή που περιέγραψες δεν είναι γουρούνιασμα και είμαι άπειρα σίγουρος ότι τα παιδιά του forum (συγκεκριμένα o Byakuya) δεν ψάχνει δικαιολογία για να φάει γλυκά ή σουβλάκια

αυτό είναι γουρούνιασμα

Image

Δεν χρειάζεται να ρωτήσουμε γιατρούς για να μας πουν τι θα φάμε για να μην πεθάνουμε από καρδιακό στα 40 μας. Στο Ε.Μ.Π. περάσαμε κοινή λογική έχουμε. Ούτως ή άλλως το ανθρώπινο είδος επιβίωσε χιλιετίες χωρίς να το συμβουλεύουν γιατροί για την διατροφή του αλλά έφτιαξε δικές του διατροφές (μεσογειακή)

Η φράση GET A LIFE δεν χρησιμοποιείται όταν κάποιος δεν γυμνάζεται αλλά όταν ΔΕΝ ΈΧΕΙ ΖΩΉ
π.χ. όταν μου πει κάποιος: Πω ρε μαλ@κα σήμερα έπαιζα 9 ώρες Skyrim, δεν βγήκα από το σπίτι όλη μέρα
εγώ θα του απαντήσω: get a fuck**g life dude
όταν κάποιος μου πει ότι του αρέσουν τα γλυκά δεν του απαντάω get a life

Άλλο να γυμνάζεσαι απλά για να δείχνεις σαν μοντέλο του Armani και για να πηδήξεις και άλλο να έχεις σώμα και να μην το χρησιμοποιείς για sex. Πιστεύω ότι είναι σπατάλη.
Πέραν τούτου το να θες να κάνεις σεξ με μια γ@μ@τη γκόμενα δεν το θεωρώ αρρωστημένη σκέψη.

Και τέλος +1 στον Kitharista για το post με το μέτρο
It seems that common sense, is not so common after all...
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

να πεθάνετε από την ζήλεια σας
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
Post Reply

Return to “Forum Burnout”