Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

@ Ενωσιτης μπααα πλεον οχι....αφου βλεπω και τα αποτελεσματα ξεχναω το γεγονος οτι εχω να φαω γλυκο απο το δεκεμβρη το 2008 :lol: :lol: αλλα ολα στο μυαλο ειναι ρε.....αν το μυαλο σου θελει...ακολουθει ανετα και το σωμα, δεν υπαρχει πιο ισχυρο πραμα απο τη θεληση που πηγαζει απ τους νευρωνες του εγκεφαλου και κοντρολαρει ολοκληρο τον οργανισμο....στην αρχη ηταν λιγο δυσκολο οπως για καθε απεξαρτηση αλλα πλεον ο οργανισμος μου δε χρειαζεται ζαχαρη η λιπαρα....
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Enositis »

lakers4life24 wrote:@ Ενωσιτης μπααα πλεον οχι....αφου βλεπω και τα αποτελεσματα ξεχναω το γεγονος οτι εχω να φαω γλυκο απο το δεκεμβρη το 2008 :lol: :lol: αλλα ολα στο μυαλο ειναι ρε.....αν το μυαλο σου θελει...ακολουθει ανετα και το σωμα, δεν υπαρχει πιο ισχυρο πραμα απο τη θεληση που πηγαζει απ τους νευρωνες του εγκεφαλου και κοντρολαρει ολοκληρο τον οργανισμο....στην αρχη ηταν λιγο δυσκολο οπως για καθε απεξαρτηση αλλα πλεον ο οργανισμος μου δε χρειαζεται ζαχαρη η λιπαρα....
Τι να πω ρε φίλε...μπράβο σου! Αυτό για το μυαλό ισχύει...όλα στον εγκέφαλο είναι
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

ισχυει ρε .... οταν θελεις να πετυχεις κατι ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ πρεπει να το κανεις ''visualize'' στο μυαλο σου δλδ να το πιστεψεις τοσο πολυ που να νομιζεις οτι ηδη το εχεις κανει και θα το πετυχεις στα σιγουρα με την καταλληλη οργανωση και τις απαραιτητες θυσιες.....
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Kuchiki_Byakuya »

lakers4life24 wrote:ξεχναω το γεγονος οτι εχω να φαω γλυκο απο το δεκεμβρη το 2008
lakers4life24 wrote:ολα στο μυαλο ειναι ρε.....αν το μυαλο σου θελει.
Αυτές οι δύο εκφράσεις δεν πάνε μαζί. Όποιος δεν τρώει γλυκά δεν έχει μυαλό.

Υ.Γ.1 Ωραία η σοκολάτα.
Υ.Γ.2 Και το κέικ.
Be proud to die by my Bankai.
Bankai. Senbonsakura Kageyoshi
User avatar
Enositis
Praetorian
Praetorian
Posts: 3714
Joined: Wed Sep 22, 2010 11:47 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Enositis »

καταλαβαίνει ότι είσαι χοντρός όταν πας στην τουαλέτα και δεις κίτρινο νερό να βγαίνει από τον αφαλό σου
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

Kuchiki_Byakuya wrote:
lakers4life24 wrote:ξεχναω το γεγονος οτι εχω να φαω γλυκο απο το δεκεμβρη το 2008
lakers4life24 wrote:ολα στο μυαλο ειναι ρε.....αν το μυαλο σου θελει.
Αυτές οι δύο εκφράσεις δεν πάνε μαζί. Όποιος δεν τρώει γλυκά δεν έχει μυαλό.

Υ.Γ.1 Ωραία η σοκολάτα.
Υ.Γ.2 Και το κέικ.
χαχαχαχαχαχαχαχα ΤΙ ΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΡΕ ΠΟΥΣΤΗ ΜΟΥ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΟΥΝ ΤΙΣ ΓΟΥΡΟΥΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΘΗ ΤΟΥΣ '
π.χ. ''τρωω ζαχαρη πριν την εξεταση για να λειτουργει το μυαλο μου'' .....παπαρια....ξερεις τι επαιρνα εγω πριν τις πανελληνιες? αμινοξεα μαγκα μου και μαθε οτι η ζαχαρη διασπαται τοσο γρηγορα που στην αρχη νιωθεις τουμπανο και στο σωμα και στο μυαλο και μετα απο 15 min εισαι χωμα και θες να πεσεις για υπνο......ενω οι υδατανθρακες των κουακερ που τοσο σνομπαρεις αντι-αμερικανοφιλε συναδελφε διασπωνται τοσο ομαλα που μπορουν να κρατησουν το σωμα και το μυαλο για ωρες.....αμα θες να γουρουνιαζεις καντο δε σου λεει κανεις τπτ αλλα να μην το καλυπτεις με ηλιθιες δικαιολογιες ,αλλα να λες ναι ρε θελω να φαω γλυκο επειδη θελω απλα.....
αυτα που σου λεω οπως και τη διατροφη μου δεν τα βγαζω απ το κεφαλι μου...τα συζηταω σε μηνιαια βαση με τον οικογενειακο γιατρο μου ο οποιος μου ειπε οτι πιο γαματες εξετασεις αιματος ειχε χρονια να δει απ τις προσφατες δικιες μου...ηταν ολα ακριβως στην εντελεια....απλα ΕΛΕΟΣ ....για αυτο που λες για τη ζαχαρη...ΕΧΕΙΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑ ΑΝΘΡΩΠΟ? η στα παπαρια σου η υγεια σου?.....νομιζω φιλε οτι εχουμε χασει το δασος(υγεια) και κοιταμε το δεντρο (οτι αλλη μαλακια να ναι)...για αλλη μια φορα GET A LIFE KAI ΞΑΝΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΠΟΛΟ που απορω γιατι το παρατησες? θα μπορουσες να το κανεις δυο τρεις φορες την εβδομαδα αντι του τρολινγκ....
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

τόση οργή μαζεμένη

παραλίγο να καταπιώ την τσίχλα μου
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

all. koukoulofloros wrote:τόση οργή μαζεμένη

παραλίγο να καταπιώ την τσίχλα μου
:lol: :lol: :lol: :lol: οκ οκ ημουν λιγο αποτομος , επεσα στην παγιδα του τρολινγκ του κουτσικι....οκ ηρεμησα :D
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by sid »

herculas wrote:Μιλάμε για πολύ Don Corleone ...
Να σκας στο εργοτάξιο και πριν σου μιλήσουν να σου φυλάνε το δαχτυλίδι ....

χαχαχαχαχα
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

εγώ πάντως τρώω σαν πούστης και είμαι μοντελάκι :D

ps πεινάω
ps2 ακόμα πεινάω
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”