Εγγραφές Εαρινού Εξαμήνου 2013-2014

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
Dantε
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 591
Joined: Sat May 07, 2011 7:32 pm
Gender: Male

Re: Εγγραφές Εαρινού Εξαμήνου 2013-2014

Post by Dantε »

Ουτε εγω εχω γραφτει γιατι ημουν εκτος αθηνων και εχει και καποιο προβλημα απο το προηγουμενο εξαμηνο και δε μου ενεργοποιουνται οι συνδεσμοι.
Θα παω και εγω τη δευτερα για να γραφτω και πρεπει να παω και στο κιτρινο κτιριο για να μου φτιαξουν το προβλημα με τα λινκς.
Οποτε μην αγχωνεσαι.
User avatar
GiannisAEKFC
Sergeant
Sergeant
Posts: 26
Joined: Tue Sep 27, 2011 3:00 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εγγραφές Εαρινού Εξαμήνου 2013-2014

Post by GiannisAEKFC »

Καλησπέρα, είμαι 8ο έτος και ξέχασα να κάνω εγγραφή στο εαρινό εξάμηνο. Εν τω μεταξύ και στο χειμερινό εξάμηνο γράφτηκα καθυστερημένα, απλά στη συγκεκριμένη περίπτωση κάτι έγινε με το ηλεκτρονικό σύστημα και απέτυχε η εγγραφή, οπότε αναγκάστηκα και πήγα στη γραμματεία να την κάνω. Για τη δήλωση μαθημάτων που έκανα μου είπαν στη γραμματεία ότι δεν μπορούν να την περάσουν γιατί είχαν βγει ήδη οι λίστες (κοντά στην περίοδο εξεταστικής) και θα έπρεπε κάθε φορά που θα έδινα μάθημα, να δηλώνω το όνομά μου στον καθηγητή γιατί γράφτηκα εκπρόθεσμα. Στη χειμερινή εξεταστική όμως δεν συμμετείχα, για κάποιους λόγους. Ξέρω ότι αν δεν εγγραφείς σε 2 συνεχή εξάμηνα, διαγράφεσαι από τη σχολή, ισχύει κάτι αντίστοιχο και με τη δήλωση μαθημάτων; Γιατί και στο χειμερινό εξάμηνο που έκανα δήλωση μαθημάτων, δεν κατάλαβα τί έγινε τελικά. Συνεπώς, αν δεν δεχτούν την εγγραφή μου στο εαρινό εξάμηνο, υπάρχει κίνδυνος να διαγραφώ από τη σχολή; Επαναλαμβάνω, αν ξέρει κάποιος αν ισχύει κάτι παρόμοιο με τη δήλωση μαθημάτων, αυτά που ισχύουν και για την απλή εγγραφή στο εξάμηνο;
User avatar
nikolio
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 343
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:20 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εγγραφές Εαρινού Εξαμήνου 2013-2014

Post by nikolio »

Παιδες γνωριζει κανεις μεχρι ποτε μπορουμε να δηλωσουμε πτυχιακη ???
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”