Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
SlasherG
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2526
Joined: Sat Nov 13, 2010 12:39 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Somewhere I Belong

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by SlasherG »

Δε θέλω να φανώ κακός, ούτε να υπερασπιστώ τον Kitharista, αλλά:

Γιατί να διώξουμε άτομο που μπαίνει συχνά στο φόρουμ, κι όχι κάποιο άτομο που δεν έχει πατήσει, ή δεν έχει δώσει σημάδια ζωής όλη μέρα?

Πιστεύω το παιχνίδι θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον όσα περισσότερα είναι τα άτομα που συμμετέχουν ενεργά στο φόρουμ (με το ενεργά εννοώ τουλάχιστον μία επίσκεψη την ημέρα).

Μάλιστα, τα άτομα αυτά είχαν ειδοποιηθεί ότι το παιχνίδι θα άρχιζε σύντομα, κι όμως δε φαίνεται να το έχουν πάρει χαμπάρι ακόμα. Ενώ έχουν ήδη γίνει 300 ποστς.
Come ride with me
Through the veils of history
I'll show you how god
falls asleep on a job.


______________________________________________

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

ο Slasher έχει ένα point------ βασικά η αλη8εία είναι ότι όσο περισσότερο σας διαβάζω τόσο περισσότερο με μπερδεύετε---
ο Κι8αρίστας στην ααρχή μου ψιλοφαινόταν ένοχος λόγω της εμμονής του με τον Αδάμακλα, αλλά άλλαξα (πι8ανως) γνωμη-- ο Κουκουλοφλώρος- ο Αδάμακλας και η (β-α)/2 τρολάρουν συνή8ως οπότε δεν μου κάνει & ιδιαίτερη εντύπωση ότι & να λεν είναι αρκετά πι8ανό να είναι α8ωοι-- η Μιράντα πάλι σαν καλό πρωτάκι μάλλον α8ώα παρασύρ8ηκε και 8έλησε να ψηφίσει--- υπήρξαν και οι φωνές της λογικής πχ ο Siamonas , o angelbar , h Sissy____ & κανα 2 άλλοι (παιδιά σόρρυ διάβασα τόσα πολλά ποστ που έπαψα πλέον να συγκρατώ ψευδόνυμα)------- οπότε συμφωνώ + εγώ στο ότι είναι νωρίς να πιστέψουμε οτι τον βρήκα με τον δολοφόνο---- ;)
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by sid »

Fermat wrote: ο Κουκουλοφλώρος- ο Αδάμακλας και η (β-α)/2 τρολάρουν συνή8ως οπότε δεν μου κάνει & ιδιαίτερη εντύπωση ότι & να λεν είναι αρκετά πι8ανό να είναι α8ωοι

χαχαχαχαχαχα
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
tsili
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 50
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:29 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by tsili »

Σωστός ο Slasher, αλλά δε μπορείς να έχεις άποψη μέσα σε 1 μέρα! Μπορεί κάποιος να είχε χίλια- δυο πράγματα, το ότι εμείς γεμίσαμε 30 σελίδες thread σε 12 ώρες δε σημαίνει ότι δε θα συμμετέχουν οι άλλοι!

Πάντως, άντε να μαζευόμαστε κι οι άλλοι... Προς το παρόν έχω αρχίσει να σχηματίζω μια άποψη, να δούμε και τα new entries...
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by κολοκύθα »

παράκληση: προσπαθήστε να μην ξεφεύγετε από το θέμα του παλέρμο, διότι για κάποιον που δεν είναι όλη την ώρα μέσα είναι απίστευτα δύσκολο, μέχρι και απίθανο να καταλάβει τι παίζει... :?
Παρόλα αυτά ΨΗΦΊΖΩ:(β-α)/2 γιατί μιλάει ποοοολύ και μου φαίνεται ότι προσπαθεί να μας αποπροσανατολίσει....
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
paulspot92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 83
Joined: Sat Oct 09, 2010 10:01 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by paulspot92 »

Ενταξει ούτε λίγο φυσικη 2 δεν μπορει να διαβασει καποιος χωρις μετά να πρεπει να διαβάσει 30 σελιδες για να δει τι παίζει.....
User avatar
paulspot92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 83
Joined: Sat Oct 09, 2010 10:01 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by paulspot92 »

κολοκύθα wrote: Παρόλα αυτά ΨΗΦΊΖΩ:(β-α)/2 γιατί μιλάει ποοοολύ και μου φαίνεται ότι προσπαθεί να μας αποπροσανατολίσει....


εχει αρκετό δίκιο θα ελεγα....αλλαζει τη ψήφο της απο σελιδα σε σελιδα....τουλάχιστον αμα ηταν ρουφιάνος θα είχε μια σταθερή άποψη...
User avatar
κολοκύθα
Captain
Captain
Posts: 131
Joined: Tue Sep 20, 2011 2:21 pm
Σχολή: Πολιτικός
Gender: Female
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by κολοκύθα »

αλλά και πάλι είναι τόοοσο δύσκολο να καταλάβεις έτσι....... :roll:
κολοκυθοκυφώσεις
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

Εγω λεω να περιμενω μια τον castiel να κανει αλλη μια σουμα των ψηφων για να αρχισει η ερευνα σημερα...παντως θα ελεγα αρχικα να προσανατολιστουμε προς τους ναυπηγους ως υποπτους...θυμιζω εχω βγαλει γραμμη για Siamona...η (β-α)/2 προς το παρον δεν κινει τοσο τις υποψιες μου γιατι κανει οτι κανει παντα...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
paulspot92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 83
Joined: Sat Oct 09, 2010 10:01 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by paulspot92 »

o siamona μου φαινεται βρεθηκε κατηγορούμενος απο το πουθενά.....σα καποιος να ρουφιάνεψε... 8-) 8-)
Post Reply

Return to “Forum Burnout”