Τι ακούτε τώρα ?

Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by liakoskotsi »

me too... ισως το αγαπημενο μου γκρουπ...

Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by cornerstone »

Ένα πολύ συγκινητικό τους κομμάτι...
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by liakoskotsi »

Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by liakoskotsi »

Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by Kitharistas »

ας περάσουμε και σε κάτι άλλο που έχω καιρό να δω να ποστάρεται ;) (ναι, παθητικό τρίτο ενικό είναι, δεν έχω κάνει λάθος στην ορθογραφία :P )




πάντως παιδιά τα τελευταία βράδια μου έχετε θυμίσει την εποχή που ξεκίνησα να πρωτογράφω στο φόρουμ, γυρνούσα γύρω στις 3 το βράδυ σπίτι από την δουλειά και έμπαινα να ποστάρω στο συγκεκριμένο τόπικ.. ήταν και το πιο active τόπικ μου μέχρι που ήρθαν τα στοιχεία.... σου'ρχονται Λιάκο :twisted:
Rock on buddies...
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by liakoskotsi »

κιθαριστα εγραψες... κομματαρα!!! ναι το ξερω οτι μου ερχονται μαζι με ησμε!!! :cry: δυσκολα τα πραγματα... παντως βλεπω επανηλθες γιατι παλι πιο active αυτο εχεις :P τι εγινε τα περασες και αφιερωθηκες στο τοπικ?? :P



δεν μπορω να κρατηθω και θα ποσταρω και αυτο παρολο που δεν εχουν καμια σχεση :D :D

Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by cornerstone »



oh yes...
fool for your loving...
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by Kitharistas »

πάρτε και μια άλλη κομματάρα σε τρομερή εκτέλεση




ισχύει.. πάλι πιο active αυτό έχω.. εσείς φταίτε :P με παρασύρατε να θυμηθώ την ένδοξη μου αρχή, πριν μια βδομάδα ακόμη τα στοιχεία είχα πιο active.. και ναι, τα πέρασα και αφιερώνομαι ξανά στην αγάπη μου για την μουσική ;)
Spoiler: show
όχι μόνο τα πέρασα, 9 πήρα :P
Rock on buddies...
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by liakoskotsi »

όχι μόνο τα πέρασα, 9 πήρα :P
θελω και εγω!!!
το αγαπημενο μου απο κλαπτον... το μοναδικο κομματι που επαιζα αψογα στην κιθαρα(οχι τυχαια :P )

Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
User avatar
Kitharistas
Praetorian
Praetorian
Posts: 5760
Joined: Sun May 16, 2010 2:31 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Τι ακούτε τώρα ?

Post by Kitharistas »

στοιχεία ΙΙ ε? λοιπόν άκου.. το μυστικό είναι ένα.. διαβάζεις από την αρχή μέχρι το τέλος.. η κοινωνική σου ζωή θα είναι τα διαλείμματα μεταξύ διαβάσματος στοιχείων.. τότε ναι, γίνεται ;) βέβαια δεν είναι τόσο τρομερό όσο ακούγεται.. όταν ξεβαρεθώ θα ανεβάσω το θέμα μου, αλλά προς το παρόν βαριέμαι να σκανάρω καμιά 80ρια σελίδες.. αλλά περίμενε, έχεις καιρό ακόμα.. αύριο ή την Δευτέρα θα σας ανοίξω ενημερωτικά τόπικ για το τρίτο εξάμηνο, για το τέταρτο έχεις καιρό ;)


αφού μιλάμε για mastering στην κιθάρα πάρτε το δικό μου ;)

Rock on buddies...
Post Reply

Return to “Μουσική”