Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
luffy
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Tue Jan 26, 2010 7:17 pm

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by luffy »

Το να μπαίνεις στη διαδικασία να συγκρίνεις τον εαυτό σου και τους υπόλοιπους φοιτητές με παιδιά δημοτικού είναι μάλλον άστοχο.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by sid »

όντως ,

οι σαίτες και τα χαρούμενα χαχανητά - όταν έλειπε ένας καθηγητής στα 3 πρώτα έτη - επίσης
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
luffy
Private First Class
Private First Class
Posts: 7
Joined: Tue Jan 26, 2010 7:17 pm

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by luffy »

Όπως χαίρονταν τότε και δεν καταλάβαιναν οτί το πραγματικό τους συμφέρον είναι το μάθημα, τώρα δεν καταλαβαίνουν οτί το πραγματικό τους συμφέρον δεν είναι να τελειώσουν τη σχολή μία μέρα αρχύτερα. Λανθασμένη κρίση τότε λανθασμένη κρίση και τώρα.
Τεσπα ανούσιες αντιπαραθέσεις ας κάνει ο καθένας ότι κρίνει σωστό είτε τον συμφέρει πραγματικά είτε όχι.
Αλλά και εγώ δεν μπορώ όταν βλέπω κάτι για μένα τόσο λάθος να μην το αναφέρω και να προσπαθήσω να το αλλάξω. Farewell.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by sid »

luffy wrote:Όπως χαίρονταν τότε και δεν καταλάβαιναν οτί το πραγματικό τους συμφέρον είναι το μάθημα, τώρα δεν καταλαβαίνουν οτί το πραγματικό τους συμφέρον δεν είναι να τελειώσουν τη σχολή μία μέρα αρχύτερα. Λανθασμένη κρίση τότε λανθασμένη κρίση και τώρα.
Τεσπα ανούσιες αντιπαραθέσεις ας κάνει ο καθένας ότι κρίνει σωστό είτε τον συμφέρει πραγματικά είτε όχι.
Αλλά και εγώ δεν μπορώ όταν βλέπω κάτι για μένα τόσο λάθος να μην το αναφέρω και να προσπαθήσω να το αλλάξω. Farewell.

προσπάθησε όσο θες , αλλά κλείνοντας την σχολή αύριο , δεν θα είμαι εγώ που θα πέφτω στο επίπεδο των χαχανητοσαιτών

http://www.youtube.com/watch?v=LwIRvYXSQSI
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
insomnia
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 116
Joined: Sun Oct 02, 2011 3:35 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by insomnia »

Είναι σίγουρο; δεν πρέπει πρώτα να αποφασήσει η σύγκλητος ?
User avatar
vAs
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 565
Joined: Wed Jan 20, 2010 10:58 pm

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by vAs »

Kitharistas wrote:συνάδελφοι από το σχήμα της ΕΑΑΚ είπαν πως θα κάνουν περιφρούρηση ώστε να μην ανοίξει η σχολή
Μην είναι δυο, να πάρω το τουφέκι μου; -.-
PERFECTION is my DIRECTION


╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
brokor
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Posts: 64
Joined: Tue May 04, 2010 10:00 am

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by brokor »

Δηλαδη μου λες δεν θα με αφησουνε να παω να δωσω την πεμπτη? χα0χ0αχ0αχ0α0χ0α0 καλα κρασια παιδες.
xavales
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 64
Joined: Mon Oct 25, 2010 8:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by xavales »

Δηλαδη μου λες δεν θα με αφησουνε να παω να δωσω την πεμπτη? χα0χ0αχ0αχ0α0χ0α0 καλα κρασια παιδες.
Το λογικό είναι ότι δεν θα σε αφήσουν και όλα τα μαθήματα που δίνονται Πέμπτη θα μεταφερθούν αυτούσια μια άλλη μερα.
User avatar
erich_hartmann
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 47
Joined: Wed Jul 07, 2010 7:25 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by erich_hartmann »

Καταρχάς καλησπέρα σε όλους.Κατά δεύτερον,μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σημαίνει το ότι δε θα με αφήσουν να γράψω;Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς μπορούν να κάνουν για να με εμποδίσουν-αν υποθέσουμε ότι οι καθηγητές έχουν βγάλει θέματα,οι επιτηρητές είναι παρόντες και εγώ πάω στη σχολή για να γράψω.Με άλλα λόγια,αν το άλογο έχει πάει στην πηγή,θέλει και να πιει νερό,τι θα γίνει;θα αλυσοδεθούν στην είσοδο της σχολής και για να μπω θα πρέπει να περάσω από πάνω τους;γιατί αν έχω προλάβει να διαβάσω θα το κάνω...Παρακαλώ όποιον έχει μια σαφή απάντηση να την προσφέρει όσο το δυνατόν συντομότερα και ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλό βράδυ σε όλους.
User avatar
master
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 601
Joined: Thu Oct 21, 2010 6:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Λειτουργία Σχολής Μηχανολόγων 19-20/10

Post by master »

erich_hartmann wrote:Καταρχάς καλησπέρα σε όλους.Κατά δεύτερον,μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι σημαίνει το ότι δε θα με αφήσουν να γράψω;Δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς μπορούν να κάνουν για να με εμποδίσουν-αν υποθέσουμε ότι οι καθηγητές έχουν βγάλει θέματα,οι επιτηρητές είναι παρόντες και εγώ πάω στη σχολή για να γράψω.Με άλλα λόγια,αν το άλογο έχει πάει στην πηγή,θέλει και να πιει νερό,τι θα γίνει;θα αλυσοδεθούν στην είσοδο της σχολής και για να μπω θα πρέπει να περάσω από πάνω τους;γιατί αν έχω προλάβει να διαβάσω θα το κάνω...Παρακαλώ όποιον έχει μια σαφή απάντηση να την προσφέρει όσο το δυνατόν συντομότερα και ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καλό βράδυ σε όλους.

Δεν θα τσακωθούν μαζί σου. Τους επιτηρητές και τους καθηγητές θα εμποδίσουν με τη βία να μπουν.

Όσον αφορά το διάβασμα σου, δεν σου εγγυώμαι ότι θα είναι εκεί για να το κάνουν, αλλά αν μαζευτούν θα γίνει αυτό.
Η ηλιθιότητα έχει όρια. Απλώς είναι πολλοί αυτοί που τα ξεπερνούν.
Locked

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”