Το πιο άχρηστο Ποστ.

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

Kuchiki_Byakuya wrote:Το καλύτερο ξυπνητήρι είναι η μάνα μου. Πάντα στην ώρα της, αλλά το feedback δεν δουλεύει και σχεδόν κάθε πρωί φωνάζω καθώς περιμένει με το που φωνάξει να είμαι ξύπνιος να με δει και μου σπάει τα νεύρα, και ενώ είμαι ξύπνιος φωνάζει και στην αδερφή μου και μου σπάει δυο φορές τα νεύρα.
Ξερεις πως ειναι να σε παιρνει τηλεφωνο τις καθημερινες η μανα στο σταθερο το οποιο ειναι παντα σε αλλο δωματιο και απο τις πολλες επαναληψεις να εχει μαθει το σωμα σου να σηκωνεται να πηγαινει στο δωματιο να σηκωνει το τηλ και μετα να ξυπνας οταν καταλαβαινεις οτι λες ασυναρτησιες στο τηλεφωνο??Βεβαια το καλυτερο ειναι οταν μετα απο ακομα περισσοτερο καιρο μαθαινεις να της απαντας κιολας στον υπνο σου...με αποτελεσμα να ξυπνας ωρες αργοτερα,με το τηλεφωνο κατω απο το μαξιλαρι και να εχεις αργησει...και μετα: ''Εκανες αυτο που σου ειπα το πρωι στο τηλεφωνο??'' και δεν εχω ιδεα για τι πραγμα μιλαει...
Image
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
cornerstone
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 1242
Joined: Mon Oct 03, 2011 1:14 am
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Female

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by cornerstone »

Kuchiki_Byakuya wrote:Το καλύτερο ξυπνητήρι είναι η μάνα μου. Πάντα στην ώρα της, αλλά το feedback δεν δουλεύει και σχεδόν κάθε πρωί φωνάζω καθώς περιμένει με το που φωνάξει να είμαι ξύπνιος να με δει και μου σπάει τα νεύρα, και ενώ είμαι ξύπνιος φωνάζει και στην αδερφή μου και μου σπάει δυο φορές τα νεύρα.
Ρε ανησυχώ πάρα πολύ...
Δε μου περνάει αυτή η ...αρρώστια...
Ναι συμφωνώ με τον Κουτσίκι...
Και εγώ έτσι ακριβώς ξυπνάω...
Με τη γκαρίδα της μάνας μου..."Ξύπνα επιτέλους,7 πήγε η ώρα...πρέπει να σηκωθείς να σε πάω στο μετρό να γλιτώσεις το λεωφορείο,αλλά ΤΩΡΑ για να πάω και εγώ στη δουλειά μου"
Και αν της πεις..."Δεν πειράζει,προτιμώ να περιμένω 500 ώρες στη στάση-εξάλλου αν έχεις περιμένει ποτέ το 242, όλες οι άλλες αναμονές λεωφορείων μοιάζουν γελοίες-,και αν χάσω και λίγο απ'την 1η ώρα,σιγά..."
ΛΑΘΟΣ ΤΑΚΤΙΚΗ....
Η γκαρίδα αυξάνεται γεωμετρικά,τα νεύρα μου γίνονται χάλια και απορώ γιατί πια??
Engineering pervades everything...
It's how to take very complex systems and break them down into nice,tight, abstract parts...
Engineering is for people who want to change the world
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

εχει κ τα καλα του που μενω μακρια απ τους γονεις :lol: :lol:
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

lakers4life24 wrote:εχει κ τα καλα του που μενω μακρια απ τους γονεις :lol: :lol:
Ο βασικοτερος και σχεδον ο μοναδικος λογος που θα ηθελα να σπουδασω σε αλλη πολη ειναι αυτες οι πρωινες,μεσημεριανες,απογευματινες και βραδινες ενοχλησεις του σπιτιου...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

ναι αλλα ποιος θα σου μαγειρευε? εγω και καθαριζω και μαγειρευω(υποτυπωδως) :D
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by kage21 »

lakers4life24 wrote:ναι αλλα ποιος θα σου μαγειρευε? εγω και καθαριζω και μαγειρευω(υποτυπωδως) :D
Εεε...need I remind you of the Σουβλακι+σαλατα του εστιατοριου diet??
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
(β-α)/2
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1219
Joined: Wed Nov 10, 2010 7:41 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Female
Location: by the lake near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by (β-α)/2 »

kage21 wrote:
Ξερεις πως ειναι να σε παιρνει τηλεφωνο τις καθημερινες η μανα στο σταθερο το οποιο ειναι παντα σε αλλο δωματιο και απο τις πολλες επαναληψεις να εχει μαθει το σωμα σου να σηκωνεται να πηγαινει στο δωματιο να σηκωνει το τηλ και μετα να ξυπνας οταν καταλαβαινεις οτι λες ασυναρτησιες στο τηλεφωνο??Βεβαια το καλυτερο ειναι οταν μετα απο ακομα περισσοτερο καιρο μαθαινεις να της απαντας κιολας στον υπνο σου...με αποτελεσμα να ξυπνας ωρες αργοτερα,με το τηλεφωνο κατω απο το μαξιλαρι και να εχεις αργησει...και μετα: ''Εκανες αυτο που σου ειπα το πρωι στο τηλεφωνο??'' και δεν εχω ιδεα για τι πραγμα μιλαει...
πόσο αλήθεια!! :mrgreen:

εγώ πάλι θα προτιμούσα να είμαι σε άλλη πόλη, έτσι ώστε σημερα που γυρισα στις 7.30 να μην είχα και τους δυο γονεις μου στην πόρτα με ένα χαμογελο μεχρι τα αυτια και μεσα στη ζωντανια (αφου προφανως μολις ξυπνησαν) να μου λενε καλημερα και να παραπονιουνται που δεν εστειλα ενα μνμ οτι θα αργησω! Hey, guys.. ΝΥΣΤΑΖΩΩΩΩ!!! :P χαλάλι! το χαμογελο τους ήταν όλα τα λεφτα! :P :lol:
Δεν ξερεις απο μαθηματικους. Μην μιλας για αυτους. :)
User avatar
Adamaklas
Praetorian
Praetorian
Posts: 3929
Joined: Mon Nov 22, 2010 4:07 am
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by Adamaklas »

Kuchiki_Byakuya wrote:αδερφή μου και μου σπάει δυο φορές τα νεύρα.
ΕΧΕΙΣ ΑΔΕΡΦΗ?!
Ολος ο κοσμος, ενα μεγαλο τασακι.

Αλλα δεν γαμιεται :)
stathis wrote: Εχει αδειες ξαπλωστρες πιο κατω,μακρια απο το ηχειο.
User avatar
lakers4life24
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1874
Joined: Wed Feb 02, 2011 12:36 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by lakers4life24 »

kage21 wrote:
lakers4life24 wrote:ναι αλλα ποιος θα σου μαγειρευε? εγω και καθαριζω και μαγειρευω(υποτυπωδως) :D
Εεε...need I remind you of the Σουβλακι+σαλατα του εστιατοριου diet??
ναι γιατι την εχω ξεχασει εδω και πολυυυυ καιρο αυτη τη λυση ασε που δεν γινεται κ καθε μερα και να την εφαρμοζα :lol: :lol: νταξει ρε εγω ετσι οπως μαγειρευω αντε κανα μισαωρο τη μερα να μου παρει για ολα τα γευματα τι ειναι να πεταξεις το κοτοπουλο κ τα ωμα αυγα μες το τηγανι? :lol: :lol: οχι τωρα που το σκεφτομαι ειμαι τυχερος που μενω μονος κ 10' απ τη σχολη με τα ποδια :D :D
when the body says stop the spirit cries NEVER!!!!
User avatar
liakoskotsi
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1672
Joined: Thu Mar 10, 2011 7:24 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: near kage's hidden village

Re: Το πιο άχρηστο Ποστ.

Post by liakoskotsi »

hey guys wazap??
πω 3 ωρίτσες κοιμήθηκα και το άχρηστο έγινε τσατ...
ΠΑΜΠΑΛΗ ΘΕΕ!!! ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΕΛΑΓΑ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΤΑΡΤΟ :lol: :lol: :lol:
Spoiler: show
καλά ρε μαλάκα καλό ξυπνητήρι ο ηλίας? όταν είχα αμάξι θυμάσαι τι ώρες ερχόμουν? :lol:
Spoiler: show
χθες έκλεισα το πισι!!! και σήμερα δεν μπορούσα να το ανοίξω γιατί είχα ξεχάσει τον κωδικό...
Wise Man wrote:Όχι 'κάποια' γυναίκα. Η μία και μοναδική. Ο σωστός άνδρας φυλάει το λουλουδάκι του για μια ξεχωριστή ψυχή που βρίσκεται κάπου εκεί έξω και τον ψάχνει.
Post Reply

Return to “Forum Burnout”