Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο-The Game!-Τέλος

Καμμένα online παιχνίδια για μεταμεσονύκτιο και μεσοεξεταστικό κάψιμο!
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
sid
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 4031
Joined: Mon Jan 25, 2010 10:47 pm
Σχολή: Χημικός
Gender: Male
Location: 242
Contact:

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by sid »

Fermat wrote:ή μηπως είμαι πολύ αισιοδοξη;

αυτό είναι το μόνο σίγουρο

όλοι όσοι βάζουν ΣΕΜΦΕ στο μηχανογραφικό είναι
Και μετά ορισμένοι παραπονιούνται ότι ντε και καλά η λέσχη χρησιμοποιεί κατεψυγμένα κρέατα. Τουναντίον λοιπόν.

- soti
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

Fermat wrote:κοιτα οι μα8ηματικοί είναι λίγο τρελιάριδες! :D
Εμένα μ λες?? Μια μέρα μ έλεγε μια ιστορία η καθηγήτρια των μαθηματικών, ότι όταν ήταν στη σχολή της (Μαθηματικό), είδε ένα καθηγητή της μια μέρα πολύ χαρούμενο, τον ρώτησε τι συνέβη....και τι απάντησε ρε παιδιά???
-Είμαι χαρούμενος γιατί σήμερα επιτέλους κατάλαβα τι είναι το κενό!! :shock: :shock: :shock: :shock:

Fermat wrote:αρα είναι πολύ πι8ανό να έχουμε 2 δολοφόνους που δεν γνωρίζονται μεταξύ τους & είναι πολύ πι8ανό να αληλλοσκοτω8ούν!
Θα ήθελα πολύ να το δω να συμβαίνει......χαχαχαχ φαντάζεστε?? Τελοσπάντων ο kage21 για εμένα δεν είναι δολοφόνος...μπορεί να έκανε συμμαχία με την ημιδιαφορά αλλά δεν μ γεμίζει το μάτι!!

Είδα μία ψήφο πιο πριν.....πως και έτσι?? τι έγινε?
User avatar
castiel
Praetorian
Praetorian
Posts: 6466
Joined: Tue Oct 05, 2010 8:08 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male
Location: 501 Not Implemented

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by castiel »

all μπορείς να αναπαυθείς εν ειρήνη πλέον και να σταματήσεις να μιλάς εδώ! έχεις το άχρηστο τόπικ για να κανεις ότι σχόλιο θέλεις!!
Now dance, fucker, dance | Man, I never had a chance | And no one even knew | It was really only you
And now you'll lead the way | Show the light of day | Nice work you did | You're gonna go far, kid..


___P.S.___

Έβαλε ο Θεός σημάδι
παλικάρι στα Σφακιά
κι ο πατέρας του στον Άδη
άκουσε μια τουφεκιά.
User avatar
tsili
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 50
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:29 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by tsili »

Fermat wrote: αρα είναι πολύ πι8ανό να έχουμε 2 δολοφόνους που δεν γνωρίζονται μεταξύ τους & είναι πολύ πι8ανό να αληλλοσκοτω8ούν!
Άρχισες να ανησυχείς;
Siamonas wrote:Είδα μία ψήφο πιο πριν.....πως και έτσι?? τι έγινε?
Α, τίποτα ιδιαίτερο, είπα να κάνω την αρχή για να αρχίσει το σασπένς... Αμφιβάλλω ότι θα μείνει εκεί η ψήφος μου μέχρι να βραδιάσει, αλλά η στάση του Trapezomantilo είναι περίεργη... όπως και πολλών άλλων βέβαια!
User avatar
paulspot92
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 83
Joined: Sat Oct 09, 2010 10:01 am
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by paulspot92 »

απο τη στιγμη που ο slasherG ηταν απλος πολιτης προφανώς ψήφισε απο εντσικτο....αρα δεν ξέρω κατα πόσο βοηθάει να κοιτάμε ποιους ψήφισε προηγουμένως....


εγω θα εστιάσω την προσοχή μου στον siamona....δεν μας τα λέει πολύ καλά και είχε μπεί και στο στροχαστρο και την πρωτη μέρα.....

οπότε ΨΗΦΙΖΩ:SIAMONA
User avatar
Fermat
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 249
Joined: Wed Aug 31, 2011 9:11 pm
Σχολή: ΣΕΜΦΕ
Gender: Female

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Fermat »

kage21 wrote:
Μια τετοια φαση θα ειχε απιστευτο γελιο...ξημερωνει και ο αφηγητης μας λεει ''Μπραβο κερδισατε,οδηγησατε τους δολοφονους να σκοτωθουν μεταξυ τους'' :lol: :lol: :lol:
8α μου άρεσαι πολύ!
Siamonas wrote:
-Είμαι χαρούμενος γιατί σήμερα επιτέλους κατάλαβα τι είναι το κενό!! :shock: :shock: :shock: :shock:
δεν μου κάνει εντύπωση!
all. koukoulofloros wrote:

όλοι όσοι βάζουν ΣΕΜΦΕ στο μηχανογραφικό είναι
είπα ότι μετάνιωσα που σε ψήφισα μη με κάνεις να ανακαλέσω!!!- (δεν απαντάω γτ 8α βγω off-topic & 8α μου φωνάζει ο Enositis πάλι)

paulspot92 8α συμφωνίσω για τον ένστικτο γτ η πρώτη ψηφοφορία ήταν λίγο στο φλου
Η ποίηση είναι η τέχνη του να δίνεις στο ίδιο πράγμα διαφορετικά ονόματα, ενώ τα μαθηματικά είναι η τέχνη του να δίνεις σε διαφορετικά πράγματα το ίδιο όνομα---Ανρί Πουανκαρέ
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

Προσωπικά δεν το εκλαμβάνω ως γενικευμένη επίθεση!! Απλά ρίχνουμε άδεια για να πιάσουμε γεμάτα!!
Σε λίγο θα επανέλθω με πληροφορίες για το ποιος πιθανόν να είναι ο δολοφόνος του Slasher!!
User avatar
kage21
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 2113
Joined: Sun Nov 28, 2010 12:28 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Hidden village in the New World

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by kage21 »

Ψηφιζω tsili επειδη ψηφισε Τραπεζομαντιλο λιγες ωρες αφου το στοχοποιησα...
Tomorrow will take us away
Far from home
No one will ever know our names
But the bards' songs will remain...
User avatar
tsili
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 50
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:29 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by tsili »

kage21 wrote:Ψηφιζω tsili επειδη ψηφισε Τραπεζομαντιλο λιγες ωρες αφου το στοχοποιησα...
1) Δηλαδή με κατηγορείς επειδή συμφωνώ μαζί σου;

2) Πρόλαβες να στοχοποιήσεις 3 μέσα στο ποστ σου... Δεν είναι και τοοοσο απίθανο να συμπέσαμε σε εναν από τους τρεις λοιπόν...

3) Με βάση τα λεγόμενα του SlasherG εσύ κι αν είσαι ύποπτος... Απλά δεν ξέρω ακόμα κατα πόσον είναι ο ίδιος ο SlasherG αξιόπιστος, αφού φαίνεται να είναι απλός πολίτης. Για να ποστάρει όμως αυτό που πόσταρε με το που πέθανε, μάλλον κάτι θα ξέρει παραπάνω!
User avatar
Siamonas
Naval Seeder
Naval Seeder
Posts: 198
Joined: Mon Sep 19, 2011 4:44 pm
Σχολή: Ναυπηγός
Gender: Male

Re: Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο [The Game!]

Post by Siamonas »

Tsili έχεις ένα point είναι η αλήθεια, ωστόσο βλέπω ότι είχες ψηφίσει την ημιδιαφορά άρα γιατί να μην την σκότωσες κιόλας?? οεο??

Από την άλλη ο paulspot92 είχε ψηφίσει τον kage21, ο οποιός εξακολουθεί να έχει την ίδια συμπεριφορά (ύποπτη ή μη αν θέλετε) και τώρα στα ξαφνικά το ξέχασε και ψηφίζει εμένα!! Μήπως οι δολοφόνοι ψήφισαν ο ένας τον άλλο (δλδ ο paulspot92 τον kage21) την 1η μέρα.....έτσι για να θολώσουν τα νερά??
Post Reply

Return to “Forum Burnout”