Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Γενικές Συνελεύσεις και Ανακοινώσεις της Γραμματείας
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
manolis705
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 66
Joined: Wed Dec 05, 2012 2:27 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by manolis705 »

ρε παιδια τι γινεται με τα λειτουργικά εστειλε ο χινης μηνυμα (μεσω mycourses) ότι έχει στείλει ηλεκτρονικά τα αποτελέσματα στη γραμματεία απ' τη δευτέρα ( :shock: ) όμως εμένα δν μου έχει περαστεί τπτ στα στοιχεια σπουδαστή, και ούτε εξω απ' τη γραμματεία ειναι. πείτε ρε παιδια να ξέρω είμαι μονος ή σε κανέναν δεν έχουν περαστεί ?
User avatar
trelomhxmhx
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 339
Joined: Wed Feb 03, 2010 3:12 am

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by trelomhxmhx »

manolis705 wrote:ρε παιδια τι γινεται με τα λειτουργικά εστειλε ο χινης μηνυμα (μεσω mycourses) ότι έχει στείλει ηλεκτρονικά τα αποτελέσματα στη γραμματεία απ' τη δευτέρα ( :shock: ) όμως εμένα δν μου έχει περαστεί τπτ στα στοιχεια σπουδαστή, και ούτε εξω απ' τη γραμματεία ειναι. πείτε ρε παιδια να ξέρω είμαι μονος ή σε κανέναν δεν έχουν περαστεί ?
φίλε μου μόνο σε σένα και σε μένα και σε άλλους 200+ δεν έχουν περαστεί
User avatar
scooby
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 1205
Joined: Sun Jun 13, 2010 5:06 pm
Σχολή: Μηχανολόγος

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by scooby »

trelomhxmhx wrote:
manolis705 wrote:ρε παιδια τι γινεται με τα λειτουργικά εστειλε ο χινης μηνυμα (μεσω mycourses) ότι έχει στείλει ηλεκτρονικά τα αποτελέσματα στη γραμματεία απ' τη δευτέρα ( :shock: ) όμως εμένα δν μου έχει περαστεί τπτ στα στοιχεια σπουδαστή, και ούτε εξω απ' τη γραμματεία ειναι. πείτε ρε παιδια να ξέρω είμαι μονος ή σε κανέναν δεν έχουν περαστεί ?
φίλε μου μόνο σε σένα και σε μένα και σε άλλους 200+ δεν έχουν περαστεί

απο οσο ξερω στα στοιχεια σπουδαστη δν τα περναει η γραματεια αλλα ο καθηγητης κ σημερα που ημουν στη γραμματεια το ελεγε ξανα σε ενα παιδι!
User avatar
trelomhxmhx
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 339
Joined: Wed Feb 03, 2010 3:12 am

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by trelomhxmhx »

scooby wrote:
trelomhxmhx wrote:
manolis705 wrote:ρε παιδια τι γινεται με τα λειτουργικά εστειλε ο χινης μηνυμα (μεσω mycourses) ότι έχει στείλει ηλεκτρονικά τα αποτελέσματα στη γραμματεία απ' τη δευτέρα ( :shock: ) όμως εμένα δν μου έχει περαστεί τπτ στα στοιχεια σπουδαστή, και ούτε εξω απ' τη γραμματεία ειναι. πείτε ρε παιδια να ξέρω είμαι μονος ή σε κανέναν δεν έχουν περαστεί ?
φίλε μου μόνο σε σένα και σε μένα και σε άλλους 200+ δεν έχουν περαστεί

απο οσο ξερω στα στοιχεια σπουδαστη δν τα περναει η γραματεια αλλα ο καθηγητης κ σημερα που ημουν στη γραμματεια το ελεγε ξανα σε ενα παιδι!

λοιπόν το μήνυμα που μάλλον αναφέρεις είναι το εξής:

" Αφορά σε όλους τους σπουδαστές που εξετάστηκαν στο Μάθημα στην περίοδο Σεπτεμβρί
23.1.2014

Δεδομένου ότι υπάρχουν πολλές ερωτήσεις σχετικά με τη βαθμολογία του μαθήματος περιόδου Σεπτεμβρίου 2013, θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αυτή έχει σταλεί ηλεκτρονικά και έχει κατατεθεί εγγράφως στη Γραμματεία της σχολής (διαθέτω και σχετικό αρ. πρωτοκόλλου) από την περασμένη Δευτέρα 20.01.2014/13:00

Ε.Π.Χίνης "


οπότε στην ουσία το μόνο που έχει κάνει είναι να τα στείλει στην γραμματεία και αφού δεν υπάρχουν αποτελέσματα απ΄ έξω μην ανησυχείς,

εκ πείρας πρώτα βγαίνουν έξω από την γραμματεία και μόλις αλλάξει η μέρα εμφανίζονται και στα "στοιχεία σπουδαστή"
vagas1989
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 16
Joined: Fri Mar 19, 2010 12:44 pm

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by vagas1989 »

λειτουργικά επιτέλους έξω απ'τη γραμματεία, στα στοιχεία σπουδαστή δεν έχουν περαστεί ακόμα .
User avatar
trelomhxmhx
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 339
Joined: Wed Feb 03, 2010 3:12 am

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by trelomhxmhx »

vagas1989 wrote:λειτουργικά επιτέλους έξω απ'τη γραμματεία, στα στοιχεία σπουδαστή δεν έχουν περαστεί ακόμα .

τώρα και στα στοιχεία σπουδαστή
kotsaria
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 7
Joined: Thu Mar 15, 2012 1:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by kotsaria »

Ρε παιδια μηπως ξερει κανενας τι παιζει με μεταφορα θερμοτητας 1 ????
netrinoscout
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 195
Joined: Sat Jan 30, 2010 12:12 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by netrinoscout »

Μηχανική Ρευστών ΙΙ στα στοιχεία σπουδαστη και στη γραμματεία
User avatar
nikolio
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 343
Joined: Sun Jun 03, 2012 11:20 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Απ: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by nikolio »

Τι γινεται με αυτην την πυρηνικη 1 ρε παιδια;εχει σκοπο πριν την εξεταση να βγαλει τα αποτελεσματα;
Τι ξεφτιλικια ειναι αυτα απο τους καθηγητες;δλδ ποοοοσο καιρο χρειαζεται καποιος για να διορθωσει 50 -60 ( γιατι παραπανω δεν ειμασταν)
ρημαδογραπτα?
Ελεος πια καθε φορα τα ιδια!!!
Ταπατολκντ!
mc08064
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 23
Joined: Sun Jun 13, 2010 6:56 pm

Re: Αποτελεσματα Επαναληπτικης εξεταστικής 2013

Post by mc08064 »

Βασικά πάνω από 30 άτομα δεν είμασταν ...
Εγώ πάντως πριν από 2 εβδομάδες που ρώτησα τον Πετρόπουλο δεν είχε αρχίσει να τα διορθώνει γιατί ήταν κρυωμένος(δεν είναι τρολιά ισχύει)
Οπότε υπομονή. :D ..
karmal
Post Reply

Return to “Γενικές Συζητήσεις & Νέα Σχολής Μηχανολόγων”