Εισβολή φοιτητών με κουκούλες στην Πανεπιστημιούπολη

Ανακοινώσεις, συζητήσεις και προβληματισμοί που αφορούν το Πολυτεχνείο γενικότερα.
Forum rules
Σας υπενθυμίζουμε να μην δημοσιεύετε μηνύματα σε greeklish ή συνεχή ΚΕΦΑΛΑΙΑ! Τέτοια μηνύματα θα διαγράφονται.
User avatar
L1f
Second Lieutenant
Second Lieutenant
Posts: 61
Joined: Fri May 28, 2010 8:41 pm

Re: Εισβολή φοιτητών με κουκούλες στην Πανεπιστημιούπολη

Post by L1f »

Stathis wrote: prwton, γιατί είναι μαλακίες ? (λολ)

δεύτερον, εσύ δεν κατέβαζες ανεξάρτητο πέρσυ ? τι σκατά μετεγγραφή είναι αυτή? ούτε ο xray στην low bap τέτοια προδοσία
Σαφώς, γιατί αν στηρίζεις το ανεξάρτητο οφείλεις να στηρίζεις και το νόμο απ' όπου κι αν προέρχεται.
User avatar
Nameless49532
Lieutenant Colonel
Lieutenant Colonel
Posts: 210
Joined: Sun May 30, 2010 3:57 pm

Re: Εισβολή φοιτητών με κουκούλες στην Πανεπιστημιούπολη

Post by Nameless49532 »

Με συγχωρείς αν δε κατάλαβα κάτι, δεν έχω σκοπό να στρεβλώσω τα λόγια σου. Αυτό για το γκαίμπελς ήταν άστοχο και το προσπερνώ. Αλλα εσύ είπες: να τηρηθούν όλες οι νόμιμες διαδικασίες , να δώσει άδεια ο πρύτανης και να συλληφθούν. και τότε θα είναι και μάγκες.

ε ,αυτό είναι οι νόμιμες διαδικασίες: έγκριση από πρύτανη και μπαγλάρωμα.
Πραγματικοί αγωνιστές είναι αυτοί που έχασαν τα σπίτια τους από τις τράπεζες, περίμεναν να έρθει η αστυνομία να τους βγάλει χωρίς αντίσταση και βία από μέσα και πήγαν στα δικαστήρια να δικαιωθούν. αυτούς τους χειροκροτώ και σε αυτούς υποκλίνομαι για την αξιοπρέπεια τους.
λολ ποιοί είν αυτοί;;;


prwton, γιατί είναι μαλακίες ? (λολ)

δεύτερον, εσύ δεν κατέβαζες ανεξάρτητο πέρσυ ? τι σκατά μετεγγραφή είναι αυτή? ούτε ο xray στην low bap τέτοια προδοσία
Δε ξέρω γιατί είναι μαλακίες, νομίζω αν το κάνεις αυτό έχεις εντελώς λάθος κάποια μεγέθη στο κεφάλι σου

Επίσης οχι, δε στήριζα ποτε το ανεξάρτητο (μπορεί να έβριζα τα κόμματα και για αυτό να μπερδεύτηκες - ή να με μπερδεύεις με τον σκέτο nameless)
Stathis
Major General
Major General
Posts: 401
Joined: Mon Jan 25, 2010 9:44 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male

Re: Εισβολή φοιτητών με κουκούλες στην Πανεπιστημιούπολη

Post by Stathis »

μετεγγραφή από την λογική στην πλήρη παράνοια εννοώ :?


οκ , με αυτόν σε μπέρδευα σόρυ , ας σας βαφτίσει επιτέλους ένας παπάς να σας ξεχωρίζουμε
(γιατί είμαστε και του Πατρίς Θρησκεία και Ανεξάρτητο)
User avatar
Kuchiki_Byakuya
MechEng Seeder
MechEng Seeder
Posts: 6498
Joined: Fri Oct 22, 2010 6:55 pm
Σχολή: Μηχανολόγος
Gender: Male
Location: Seireitei

Re: Εισβολή φοιτητών με κουκούλες στην Πανεπιστημιούπολη

Post by Kuchiki_Byakuya »

Nameless49532 wrote:Με συγχωρείς αν δε κατάλαβα κάτι, δεν έχω σκοπό να στρεβλώσω τα λόγια σου. Αυτό για το γκαίμπελς ήταν άστοχο και το προσπερνώ.
αν δεν είχες σκοπό να στρεβλώσεις τα λόγια μου τότε ναι ήταν άστοχο και καλά κάνεις και το προσπερνάς.

Nameless49532 wrote:Αλλα εσύ είπες: να τηρηθούν όλες οι νόμιμες διαδικασίες , να δώσει άδεια ο πρύτανης και να συλληφθούν. και τότε θα είναι και μάγκες.

ε ,αυτό είναι οι νόμιμες διαδικασίες: έγκριση από πρύτανη και μπαγλάρωμα.
ναι, αυτό είναι οι νόμιμες διαδικασίες. ήμουν πολύ προσεκτικός γιατί δεν είναι ανάγκη με το μπουν οι αστυνομικοί να πέσει και ξύλο. μπορούν να τους μπαγλαρώσουν και ήρεμα. και αν κάτσουν να τους μπαγλαρώσουν ήρεμα τότε ναι είναι μάγκες. και στο δικαστήριο να κληθούν να δώσουν εξηγήσεις και ο πρύτανης που έδωσε την άδεια και οι καθηγητές που το εισηγήθηκαν.
Nameless49532 wrote:λολ ποιοί είν αυτοί;;;
τι εννοείς ποιοι είναι αυτοί; ξέρω τι δεν είναι. δεν είναι κάφροι και τραμπούκοι. με το αγωνιστές εννοώ αξιοπρεπείς άνθρωποι της βιοπάλης, αν δεν εξήγησα αυτό. το είπα ως πρότυπο συμπεριφοράς σε τέτοιες καταστάσεις.
Post Reply

Return to “Τα Πολυτεχνειακά”